Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható ez az...

Mennyire megbízható ez az oldal telefonok iránt?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 21. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Elég sokat kellett lefelé görgetni, mire találtam egy nem 1 csillagos értékelést.


Inkább hanyagold, ha külföldről (Kínából) akarsz telefont rendelni, akkor pandawill.com az egyik legjobb, illetve mások még Aliexpress-t szokták mondani, de ott nem lehet Paypal-lel fizetni, így én onnan nem rendelnék nagyobb összegbe semmit (bár egyszer volt már, hogy gond volt egy Aliexpress-es rendelésemmel, és visszakaptam a pénzt, de Paypal-el ez mindig könnyebb és biztosabb), ezen kívül ezeket szokták ajánlani, de nincs velük tapasztalatom:

[link]

[link]

[link] (de itt elég lassú a szállítás, meg telefont nem innen vennék, de ez is megbízható)


Pár tipp, hogy mire figyelj:

1) működjön itthon is a telefon

2) megbízható márkát válassz. Kínai márkák közül is van jó és rossz, ezekkel valószínűleg nem lesz semmi baj: Zopo, Cubot, Thl, Lenovo, Jiaiyu, Huawei és ZTE

3) ha nem értesz annyira a telefonokhoz, inkább kérj segítséget, hogy melyik típus a jó (pl. olyan telefont nem szabad venni, amibe 1 giga RAM sincs)

4) nézz utána, hogy az adott telefonnak van-e valami hibája. Erre ezt az oldalt szokták ajánlani, de ha itt nincs fent, akkor ott a Google: [link]

2014. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!