Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung vagy a Sony a jobb...

A Samsung vagy a Sony a jobb telefon márka? melyik éri meg inkább ha okos telefont szeretnék?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 17:56
 1/8 anonim válasza:
Szerintem a sony sokkal jobb az első full hd telefon is az övüké volt európában és tényleg nagyon jók főleg hogy most nem sokára elég sok új készülék jön ki így pedig végképp jobb mint a samsung
2014. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A sony csak ha az eladásokat nézzük akkor nincs benne még az első ötben sem. Samsung évek óta a legtöbbet eladott.
2014. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Konkrét telefon kellene.Mert mind a kettőről lehet jókat meg rosszakat is mondani.Személy szerint én csak a Samsungról tudok nyilatkozni.Szerintem nagyon megbízható,jól összerakott telóik vannak amik tudásilag is a csúcson vannak.
2014. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos hát a Samsung....tudása szerint eléggé ellett árazva,nekem tetszik az SAmoled kijelző,szoftvere nem tetszik de legalább sokáig kapják a telefonjaik a frissítést,személy szerint nem tetszik a kinézetük (pl:s4)

A Sony árértékbe eléggé jók...TFT kijelző nem a legjobb....(kezdenek áttérni az IPS-re),szoftvere tetszik és elég sok frissítést/hibajavítást kap a legtöbb telefonjuk

Amúgy mindez ember függö kinek a pap kinek a papné.

2014. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sz.tem SAMSUNG .... De attol fugg hogy melyik telora gondolsz ... a samsung kiadja az android 4.4 et az S3 mini es az S Advancere is .... vagyis regebbi keszulekekre is .... a Sony NEM adja ki : Xperia L - re , M-re , Sp-re .... stb ....
2014. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NEM BIZTOS hogy a Sony nem adja ki az L-re és az SP-re:

-Egy rakatnyi információ szerint az L-ről kihadják a 4.3-at és 4.4-et kap....

-A bolondok petíciót gyűjtenek hogy az SP tutira megkapja a 4.4-et.....

Am nekem tökmind1 mitcsinál a Sony

2014. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A Samsung jobb mint a Sony szerintem. De akinek a Sony tetszik és vigyáz rá az is jo.
2014. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg mindig a SAMSUNG :) a tefonok 80& Samsung ... es gondolom nem azert vesznem samsungot az emberek mert sz*r ... a Somy xperia SP 100% hogy NEM kap android 4.4et ... meg a sony nak sz*r a kijelzo , es az elolapi kamera is .... a Samsungnak a kijelzo szep ( a legszebb mert SAMOLED ) meg az elolapik is jok .....
2014. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!