Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell használni a Sky...

Hogyan kell használni a Sky Drive-t?

Figyelt kérdés
Csináltam egy OneDrive fiókot, szóval az megvan. De hogyan kell bekapcsolni a telefonban? Lumia 520-am van. Azt írja, hogy SkyDrive be van kapcsolva, de hogyan tudnám beállítani, hogy az én fiókomba töltse fel a képeket? Próbáltam egy próbafeltöltést, valahova feltöltötte, csak nem oda, amit én csináltam. Valaki segítsen nekem. :( Egyáltalán nem értem ezt a feltöltős dolgot.

2014. ápr. 21. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azt a fiókot használja, amit megadtál pl Store eléréséhez. Ugyanis ahogy Google-nél sem kell külön regisztrálni minden egyes szolgáltatásba, úgy itt is elég egy regisztráció, és ezt tudod használni az összes microsoftos szolgáltatás eléréséhez.
2014. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem adtam meg még semmi ilyesmit. :S Mi az a Store?
2014. ápr. 21. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahonnan az alkalmazásokat töltöd le.
2014. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-a Store nem kell ehhez,meg semmi más se ,

-az 520-asban ad meg azt a fiókot,amit nemrég csináltál,

2014. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 b95 ***** válasza:

Akkor ha jól sejtem csináltál egy külön fiókot a OneDrive-hoz. Minek?

Amit a telefon első bekapcsolásakor megadtál Microsoft fiókot, vagy ha előtte nem volt, akkor amit akkor létrehoztál, az az összes MS cucchoz, így pl. a One Drive-hoz is való.

A beállításokban ellenőrizd, hogy milyen Microsoft fiók van beállítva, és nézd meg, hogy megegyezik-e azzal, amit a OneDrive-ban megadtál.

2014. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!