Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a hiba iphone 3GS-en?

Kezdő bróker kérdése:

Mi lehet a hiba iphone 3GS-en?

Figyelt kérdés

[link]


Itt van minden info róla.


Nemrég vásároltam egy iphone 3gs-t. S feltelepítettem az IOS 6.1.6 nem működött ezért restoreltem. S nem enged valamiért aktiválni:


,,Nem sikerült aktiválni. Az Iphone készüléke nem aktiválható mert az aktiválási kiszolgáló ideiglenes nem érhető el. Próbálja csatlakoztatni az Iphone készülékét az aktiváláshoz, vagy próbálja meg ismét pár perc múlva."


Mi lehet a probléma kérlek segítsetek!!!!



2014. ápr. 21. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az van, hogy a készülék valszeg nem független, és az imei alapján hozzá van zárva egy kanadai szolgáltatóhoz. Hiába teszel bele kártyát, nem tudod beaktiválni. Kell hozzá eredeti szolgáltatós kártya (akár lejárt is)
2014. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
S ha megvan a kártya akkor felfogja oldani ? S beletudok tenni egy vodafonos kártyát s lehet majd vele telefonálni?
2014. ápr. 21. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg se kérdezem, kitől vetted a telefont... gondolom egy jóravaló, hófehér bőrű fiatalembertől. Szépen átcseszték a fejedet a lopott telefonnal, de meg is érdemled, ha ilyenektől vásárolsz. Visszakapod majd az élettől, mert előbb-utóbb tőled is lenyúlják majd..
2014. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ez a legújabb, a kanadába emigrált magyar cigányok ott lopkodják el a telefonokat és Magyarországra hozzák eladni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=kanadai&kate..

2014. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te mi az anyádról beszélsz milyen lopott telefon?
2014. ápr. 21. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Na vajon miről beszélek... ne játszd meg az értetlent. Itt linkeltem, sorozatban jönnek a kérdések a kanadai szolgáltatós iPhoneokról, valaki sorozatban lopja őket, eladja a balekoknak, ti meg nem tudjátok használni, de meg is érdemlitek. Hogy a rendőrség mutatná meg neked a használatát...
2014. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Van adásvételi szerződésem kitől vettem, nem tudom miről beszélsz de állj meg egy szóra, fogalmam sincs ezekről a dolgokról!

utána járok a dolgoknak mindjárt

2014. ápr. 21. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!