Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elrontom a szoftverezést,...

Ha elrontom a szoftverezést, akkor lehet a telefonnal komolyabb probléma?

Figyelt kérdés
elromlott a telefonom és szerintem szoftverhibás. Még nem tudom h kell szoftverezni, de a netről én rájövök. Arra lennék kiváncsi, hogyha elrontom , akkor nem-e lesz semmilyen komolyabb baja: Köszönöm!! :)

2014. ápr. 22. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
te érted amit írtál ?
2014. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy elromlott. Mi a hibajelenség?

Ha Android rendszerű készüléked van, gondoltál már a gyári visszaállítás (factory reset) lehetőségére?

Mi az a szoftverezés?

2014. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy a kérdésed nem érthető.

Ha nem értesz hozzá inkább vvidd szervízbe.

Ezek nem olyan dolgok hogy a netről én majd rá jövök.

Igen lehet baja ismerek olyat aki teljesen használhatatlanná tette a telefonját, semmi nem jött be.

2014. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
boot hiba!! bekapcsolom bejön a samsung felirat és folyamatosan ujraindul!! mit tegyek vele?
2014. ápr. 22. 11:28
 5/9 anonim ***** válasza:
hogy mit? vidd egy normalis szervizbe...
2014. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csináld azt, hogy a bekapcsoló és a 'hangerő fel' gombot egyszerre nyomva tartva bekapcsolod a telefont. Addig ne engedd el, amíg be nem jön egy menü. A bekapcsoló gombbal husz okézni, a hangerő gombokkal fel le mozogni. Az lesz a recovery menü. Ott kiválasztod a 'wipe data/factory reset' lehetőséget. Miután minden adatot törtöt a telefonról, újraindul. Be kell állítanod újra a google fiókodat, ha végeztél.
2014. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt már próbáltam és semmi, ugyanazt csinálja
2014. ápr. 22. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mese, szerviz.
2014. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elvittem szervizbe és ujraszofverezték és mostmár tökéletesen müködik. Köszönöm!!!
2014. máj. 1. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!