Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon választás előtt állok...

Telefon választás előtt állok és ebben kérném segítségeteket. Melyiket válasszam? Miért?

Figyelt kérdés

4 telefon fér bele a keretembe:

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy Note2

Sony Xperia Z

Sony Xperia Z1

A Sonyktól az tart vissza hogy az aksi nem szedhető ki,de pozitívum hogy vízálló.Az S4 hardverileg nagyon ott van de törékeny.A Note meg elég nagy és kevesebb memória is van benne.Mindegyik mellett szól pozitív és negatív dolog.Kb.4 évre tervezek most telefont venni.Fontos tényező hogy ne fagyjon,stabil legyen a rendszer.Ha nektek van ezek közül valamilyen telefonotok és azzal tapasztalatotok,megjegyzésetek nagyon szívesen meghallgatom.A válaszokat előre is köszönöm!A zöldpacsi is menni fog.



2014. ápr. 23. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát ha azt akarod hogy ne faggyon és stabil legyen, akkor alapból nem androidba kell gondolkodnod... De egyébként ezek közül a Z1et mondanám talán ez tartaná ki 4 évig v tovább is.
2014. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
de ha 4 telefon is belefér a keretedbe, vedd meg mind :D
2014. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy xD 1-et tudok venni.Hát mindenki androidot ajánlott nekem de köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. ápr. 23. 10:00
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Ha stabil hosszutavu működés a fontos akkor miért androidot veszel?

a samsungok nem fogjak birni 4 evig az tuti, talán 2 de nagyon megutálnád a 2.év végére.


Ha csak ezek közül lehetne választani akkor a z1-et mondanám, de azt sem nyugodt szivvel mert egy lumia sokkal jobban teljesitené az elvárásaidat

2014. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy telefon guru.És Lumiában melyik lenne jó max 110 ezerért?Ha már Windows Phone.Arra nincs kevés alkalmazás?(Pl.Viber)Vagy jól működik a skype?
2014. ápr. 23. 10:05
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanugy van ra minden alkalmazas amit megszokhattal atlag felhasznalokent

Mondjuk pou nincs

Van viber,skype,whatsapp,messenger,instagramm stb...még 2010-ben igaz volt h nem volt rá alkalmazás, és azota ez varosi legendava valt

2014. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát már egy sima 925ös is agyonveri ezeket az androidos sz*rokat. Ami ár érték arányba is tökéletes, és akár még tovább is birja mint 4 év. És nagyon megszeretnéd a windows p-t , utána biztos nem akarnál androidot. És jobban is megy a skype mint androidon, mivel köztudott hogy a skype a microsofté. Nincs annyi app rá de ami kell az megtalálható rajta. Viber az persze van.csk az ilyen fingós böfögős appok nincsenek rá , ami nem is baj..
2014. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem lumia 920asom van. Csk ajánlani tudom, péppé zúzza a droidokat!
2014. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2 ismerősöm használ jelenleg windows phone-t és ők nem ajánlották ezért sem voltam benne biztos.Mondjuk megjelenéskor figyeltem az új Nokiákra de azóta nem nagyon néztem rájuk.
2014. ápr. 23. 10:21
 10/14 anonim ***** válasza:

én is a 920-ast vagy annak karcsúbb aluminiumosabb változatát a 925-öt ajánlottam volna

az elvárásaid fényében simán veri az általad felsorolt telefonokat

mondjuk ezek bonthatatlan illesztésmentes házban vannak és így ebből sem kivehető az akksi de legalább ha leejted nem esik 100 darabra


meg ezek nem fagynak be hogy ki kelljen venni az akkut


ha esetleg a méret nem hátrány és mondjuk szereted a tepsifonokat akkor még a 1320 is jó lehet neked


és fontos hogy ezek közül mindre jön a wp 8.1 frissítés ami akár máris elérhető

ez a frissítés az androidhoz szokott emberek wp-vel szemben támasztott hiányosságokat hivatott eltörölni (háttérkép,értesítési center,külön hangerő állítás stb)

2014. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!