Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP, walkman...

Sony Xperia SP, walkman háttérkép váltás?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sony Xperia SP telefonomba a walkman-ba régebben valahogy beállítottam, hogy amelyik számnak nincsen borítója, oda egy fényképet tegyen be, csak már nem tudom hogy hogyan. Na viszont most el szeretném tüntetni onnan azt a fotót, mert már b@ssza a szemem, keresgéltem mindenfele, de nem találtam semmit (lehet, sőt tudom hogy hülye vagyok ehhez a telefonhoz 20 éves létemre, de ez van) A beállítások > alkalmazások > walkman-ba is kitöröltem az adatokat, de így sem változott semmi. Kérdésem adott, hogyan tudnám eltüntetni onnan azt a nyamvadt képet?? Köszönöm:)
2014. ápr. 24. 15:10
 1/1 anonim válasza:
Hey! Nekem is ilyen telefonom van és úgy lehet be állítani hogy ugye hallgatod a zenét amin nincs borító rá mész teljesen a zenére az az ahogy hallgatod rá pöccintessz a címére és ott fennt a jobb felső sarokban ott azt a fület le nyitod és ott lesz a Zenei adatok szerkesztése
2015. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!