Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mi nap akadtam egy oldalra...

Arpee123 kérdése:

A mi nap akadtam egy oldalra ahol nagyon olcsón lehetett Iphone mobiltelefonokat rendelni, szerintetek kamu az oldal? (https://olcsoapple. Wordpress.com/)

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor saját feltételezés nélkülözésével , inkább a saját tapasztalatra lennék kíváncsi , hogy valaki rendelt-e már innen ?

2014. ápr. 24. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

hát.. :D

Rendeld pikk pakk pontra és bontsd ki mielőtt átveszed

2014. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na azért iphone 5 90k ért meg ipad mini 50k meg iphone 4s 40k na azért álljon meg a nász menet enyiért még szerintem az apple gyár igazgató helyetes lánya (ha van neki :)) szerintem nem vehetné meg! vagyis egyszóval KAMU!!!!!!!!!!!!!
2014. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A büdös életben nem vásárolnék ilyen helyen. Lehet, hogy megkapod a terméket, de kérdéses, hogy honnét származik, illetve, hogy van-e rá garancia és egyebek.

Az is lehet, hogy lopott cuccok vagy nemes egyszerűséggel nem újak.

2014. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kutyus21 ***** válasza:
Helló hát én nem, bíznék ilyen ismeretlen oldalakban én még nem, is Hallottam de ha venni akarsz ne innen vegyél valószínűleg nincs rá garancia vagy Clone (kínai másolatok). Vagy ha eredeti akkor lehet hogy, csak a telefont kapod meg, vagy azt sem csak egy téglát ha meg, rendeled innen akkor ahogy oda ér a futár azonnal csomagold ki és nézd meg, a csomag tartalmát mi is van benne mert, ha utánna bontod ki miután el ment a futár akkor gondban leszel. De inkább a szolgáltatóknál vagy a hivatalos Apple oldalán vásárolj ott biztos van garancia minden benne van a dobozában én mondjuk személyesen szoktam venni mindent az a legjobb mert, akkor azonnal meg tudsz bizonyosodni mit is akarsz majd venni ráadásul ki is tudod próbálni. Én eddig mindig személyesen vettem át mindent Legutóbb egy Nokia Lumia 520-at vettem meg egy LG Led Tv-t azt is személyesen vettem meg, el mentem ki próbáltam tetszet meg, jó árban is volt ezért el is hoztam mind a kettőt Ennyi.
2014. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a futár csak akkor adja oda a csomagot, hogyha kifizetted és átvetted. nehéz lenne előtte kibontani.
2014. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!