Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell egy mobilt olyanná...

Hogyan kell egy mobilt olyanná alakítani, hogy csak 3D-s szemüvegben lehessen látni a képernyőjét?

Figyelt kérdés
Ma hallottam erről, valamelyik réteget kell kiszedni a képernyőjéből, de melyiket? Az előadást angolul tasrtották, a címe "Secret Mobile" volt. Egy olyan hártyát kell a képernyőjéből eltávolítani, ami kb. megegyezik a 3D-s szemüvegben lévővel. Az a baj hogy nem tudom ennek a nevét. Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném.

2014. ápr. 24. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A polarizálóra gondolsz, de ennyitől még nem lesz 3D a kép. Sőt, használhatatlan lesz.
2014. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan csinálhatta? Még be is mutatta, a kezemben is tarthattam. A mobil képernyője fehérnek látszott teljesen. Csak akkor volt látható kép, amikor a 3D-s szemüveget felvettem. És csak én láthattam az egészet.
2014. ápr. 24. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a polárfólia igen. Ezt írtam.
2014. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy elromlana a mobil, ha kiszerelném a mobilból?
2014. ápr. 24. 17:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a szóismétlés miatt, nem olvastam át :P De érted a kérdésemet
2014. ápr. 24. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Neked innen kell valamelyik polarizáló szűrő


kijelző és telefonfüggő. De a kijelző ritka esetben szétbontható.

2014. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És azt meg tudja mondani valaki (te, szakértő telefonboltosok, egyebek) hogy a telefonom kibírja-e? Ha ez segít: LG optimus L3 készüléket használok.
2014. ápr. 24. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
mivel egy kijelző általában elég komplex, ezért te nem találnál olyan embert, aki tulajdonképpen vállalná, vagy egyáltalán meg tudná mondani, hogy mennyire lehetséges ez. én anno egy hasonló dolgot láttam monitornál(vagy tán laptop kijelzőnél, nem tudom), de a lényeg, hogy ott nem ennyire komplex a dolog, és sokkal egyszerűbb átalakítani.
2014. ápr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!