Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebből lesz korlátozás szerinte...

Ebből lesz korlátozás szerintetek holnap?

Figyelt kérdés
Kicsit megcsúsztam anyagilag volt egy csekkem aminek a fizetési határideje 03.20 volt. 27.-én jött egy felszólító sms hogy rendezzem a tartozást 30 napon belül vagy korlátoznak. az sms-ben az is állt hogy a kiegyenlítés pillanatában újabb tartozása keletkezik azt is szíveskedjen rendezni. Nos azt a 03.20-as csekket múlthét pénteken 18.-án tudtam befizetni akkor még nem volt újabb tartozásom. 22.-én lejárt egy csekk megint és néztem a fiókomban hogy csak 24.-én került ki a listából a 18.-ai befizetés. Most mi lesz? Mert amikor befizettem nem volt újabb esedékes ugyan de mire elkönyvelték lett egy újabb. Ilyen még sose fordult elő hó elején mindig befizetem a múlthavit, csak most volt egy váratlan kiadásom. Ja és T-Mobile-os vagyok
2014. ápr. 26. 05:25
 1/2 Tengor ***** válasza:
Ha csekken fizeted, annak van egy pár napos átfutási ideje. A 6 nap, az ünnepekkel együtt reálisnak tűnik.
2014. ápr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ATM-en keresztül nagyon gyorsan átmegy, én azt szoktam használni.
2014. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!