Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepíthetek gta san...

Hogyan telepíthetek gta san andreast nokia lumia 520as mobilomra?

Figyelt kérdés
több helyen is láttam hogy játszanak vele de nem értem hogyan

2014. ápr. 26. 12:06
 1/7 anonim válasza:
Androidra fizetős, Windows Phone-ra nem tudom. Ha ajánlhatom, akkor inkább gépen játssz vele.
2014. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 toth.peter válasza:

"Ha ajánlhatom, akkor inkább gépen játssz vele." Ha ajánlhatom, akkor vedd meg eredetiben, mert legalább ennyivel is segíted/megtiszteled a fejlesztőt, és a kiadót.

Letöltés az undorító

2014. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Csak nem éppen mindenki gazdag, hogy a kedvenc játékait egytől egyig megvegye. Valamit úgyis le kell töltenie...
2014. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 toth.peter válasza:
Nem mondom, nekem is vannak letöltött játékaim, de a San andreas az meg van eredetiben
2014. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bit123bit válasza:

Először is Unlockold a telefont

Igy: https://www.youtube.com/watch?v=njpZ9ETN97U

Utána tölsd le a GTA-SA 512 Ram.xap fáljt

és egy XapDeploy segítségével átmásolod a GTA-SA 512 Ram.xap fáljt

fontos hogy a L520 csak 512 Ramja van tehát a gta sa 1GBram

L520-on akkadni fog mindenkép az 512 MB-ram-ot tölsd le

A játék telepítéséhez 2,5 GB hely kell ha ez megvan akkor

már tudsz vele játszani

2014. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt is hallottam hogyha ilyen játékkal játszok akkor ne csatlakozzak közbe a netre mert akkor látják hogy hamis játékkal játszom
2014. nov. 16. 10:19
 7/7 bit123bit válasza:

Igazából világszerte töltenek le illegálisan alkalmazásokat és egyéb fájlokat, Meg hát nem is látják hogy az alkalmazás eredeti, tehát vásároltad vagy letöltötted

Én még véleményt is írtam egy letöltött alkalmazásra

Meg hát itt Magyarországon még jobban nem érdeklik hogy ingyen használod az alkalmazásokat

2014. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!