Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520? Mi a vélemény...

Nokia Lumia 520? Mi a véleménye annak, akinek van, használja?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék véleményekre. Sok jót olvastam róla, kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére akik használják/használták?

Milyen hasznos alkalmazások vannak rá? Nem feltétlen játékokra gondolok, inkább ami tényleg hasznos, például messenger, esetleg képszerkesztő..?



2014. ápr. 26. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon meg vagyok elégedve, nem akad, gyors, nem fagy, stb. Nekem jobban tetszik a csempés felület is.

Egyedül a kamerája nem olyan jó, de ennyi pénzért elég(viszont jó fényviszonyoknál jó képet készít)

Messenger van, képszerkesztőnek én a Nokia Creative Studiot használom, mellette a Pics@rtot.

Hasznos appok, amik segítik a mindennapokat(legalábbis nekem):

-BKV menetrend (próba verzió teljes, megvásárlással támogatod a fejlesztőket, offline)

-CamScanner (nevében is benne van, dokumentum scanner)

-easyTimetable (órarend)

-Guitarist Tuner (Gitár hangoló, igaz, nem kell minden nap de hasznos)

-Hungarian Dictionary (offline angol-magyar magyar-angol magyar-német német-magyar szótár)

-MyTube (háttérben is lejátszó youtube app, azonban fő yt appként nem ajánlom)

-Pocket File Manager (fájlkezelő)

-Shazam (zenefelismerő, hasznos, bár nem létszükség)

-Skype

-Star Chart (planetárium, ha érdekel a csillagászat, az égbolt érdemes megvenni(200 Ft), legjobb ilyen célú alkalmazás)

-Stopwatch Pro (stopperóra, ingyenes(lehet van beépített, de nem találtam)

-The Sound Recorder(hangrögzítő, egész jó minőségben vesz, minden állítható)

-Translator (Bing-fordító, online, viszont tud hang alapján, kép alapján fordítani minden nyelven)

-Tube MP3 Downloader (zeneletöltő YT-hoz)

-Unit Converter pro (igényes mértékegység átváltó, ingyenes)

-Bing Weather (használható LiveTile os időjárás app)

-YouTube HD (Legjobb YT app marketen, ezt ajánlom főappnak)


Én ezeket az appokat sűrűn használom, nézd meg őket.


UI: képszerkesztő neve fennakadt a trágárság szűrőn

2014. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:) Sokat segítettél! Többet tudtam meg, mint néhány weblapról, köszi!:-)
2014. ápr. 26. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen :)

Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan ide vagy privátot! :)

2014. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2014. ápr. 26. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!