Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jó a wifi a telefonomon!?...

Nem jó a wifi a telefonomon!? (Többi Lent)

Figyelt kérdés

Na az van hogy tegnap a wifi jelerősség még kék színen jelzett! Minden szuperül ment!!

-

-

Másnap reggel (SEMMIHEZ SE NYULVA SE ÁLLÍTVA SE KIHÚZÓDVA SE SEMMI) Másnap reggel szürke színű lett és nem kék:/

.

.

Sajnos így nem tudom Play Árúházat (Google Play) t nyitni mert azt írja hogy nincs internet kapcsolat de viszont az internetba a facebook a youtube minden megy! Tehát cska a Play Áruház nem! :/ és így nagyon rossz hogy semmit se birok letölteni!

.

.

Telefonon nem lett semmi állítva,se wifin, se semmit,ujra indítottam pihentettem,wifit is újra indítottam már mindent!!! És nem jó mi baja lehet Segítenétek

( Zte Skate )



2014. ápr. 26. 15:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!