Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet csinálni, Sony...

Mit lehet csinálni, Sony Xperia J?

Figyelt kérdés

Szerdán valamit enyomkodtam a telefonon és kérte a puk kódot aztán meg a vírusírtó kért jelszót. Elvittük a szerelőhöz , ma lett kész. Vissza állította a telefont az alap beállításokra viszont rajta lett egy csomó program ami alapból gyárilag nincs rajta, pl: iTones, iVideo, Claro, n.a.v.o , minha claro iJogosHD, MSNGR stb...

Fogalmam sincs miket rakott rá de nem lehet leszedni.

Összedugtam géppel a telefont és 3 fájl nem olyan mint eredetileg : WMPInfo, default-capability , customized-capability

Ez a 3 fájl Safari Document-be van , hogyan lehet visszaállítani, hogy az eredeti fájlok legyenek?


2014. ápr. 26. 15:20
 1/5 A kérdező kommentje:
ráadásul a típusra is az volt írva hogy ST26i most meg ST26a
2014. ápr. 26. 15:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Rootold ki a telefont , majd töröld azokat az alkalmazásokat amik nem kellenek ( CleanMaster-rel vagy ES File manager-rel)
2014. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Istenem. Nem tök mindegy, hogy hogy van? Működik az a lényeg nem? Amúgy meg ha a puk kódot kérte, be kellett volna írni a puk kódot, azt kész.. Meg minek vírusirtó a telefonra?? Úgy se véd lószart sem, főleg a J-t meg le is lassítja, olyan egy "gyors" jószág...


Sok tudatlan ember.

2014. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 próbáltam clean masterrel de egyszerűen nem lehet nincsenek ott ezek az alkalmazások


#3 nem nem mindegy és igen a lényeg hogy megy de az a sok fölösleges alkalmazás majdnem 1gb és így alig van hely a telefonon....

2014. ápr. 26. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Rootolod, és ES File Managerrel letörlöd. Azzal le lehet, ha nem tudod béna vagy, ennyi!
2014. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!