Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom fölrakni az...

Hogyan tudom fölrakni az eredeti android 4.1.2-t a telefonomra, ha nem talál szoftverfrissítést? (a telefon Samsung Galaxy Ace 2 és azt olvastam hogy már van rá 4.1.2)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 20:35
 1/4 anonim válasza:

Helló!

Nekem is sgace2-m van jelly beannel, nekem néha nagyon laggol, de talán még elviselhető. Nagyon tetszenek az elérhető új funkciók, csak ezek miatt nem raktam vissza az eredeti androidot.

1. Töltsd fel a telefonodat MAXra

2. Keress egy olyan gépet ami felismeri a telefonod amikor hozzákötöd USB-vel. A telefonon a beállításokon belül kapcsold be az USB hibakeresést (nekem érdekes módon csak úgy látta a gép a telómat ha ezt kikapcsoltam) tehát próbáld meg mind a kettőt.

3. A samsung.hu oldalról szedd le a samsunk kies-t, ha leszedi menj bele, itt mindent elmagyaráz a program, logikusan gondolkodva könnyen meg lehet csinálni.

4. A telefon egy idő után kikapcsol, majd már az új kezelőfelülettel kapcsol be.

Ne félj attól, hogy a telefonodon lévő cuccok

2014. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

bocsi, csak véletlen rámentem az elküld gombra...

szóval: *Ne félj attól, hogy a telefonodon lévő cuccok elvesznek, mert a kies megkérdezi, hogy kérsz-e biztonsági mentést, ha rámész, hogy igen akkor minden játék és program megmarad mentésekkel együtt.

Nekem az egész a letöltéssel együtt benne volt 1,5 órában, de először nem ismerte fel a laptop a telefont, tehát hamarabb is meg lehet csinálni.

Remélem sokat segítettem! ;)

2014. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :), azonnal ki is próbálom!
2014. ápr. 29. 21:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Működött! Nagyon köszönöm mégegyszet!
2014. máj. 9. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!