Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 1520-ason lehet záridőt...

Lumia 1520-ason lehet záridőt és fps-t állítani?

Figyelt kérdés

Záridőnek jo lenne mondjuk 1 perc

Video fpsnek meg 120

lehetséges ez valahogy?



2014. ápr. 27. 21:27
 1/4 Zakathol ***** válasza:
Ne akarj egy telefon érzékelőjéből 1 perces expót kinyerni. Amit kapnál végeredményül azon elsírnád magad.
2014. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a Nokia Camera programmal lehet állítani a fotós záridót 4sec-re. Ennyit lehet. videóban azt hiszem a 30 24 15 fps a választható csak.
2014. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 b95 ***** válasza:
Azt hiszem a Nokia kamera appja rendelkezik lassított felvétellel, de nem tudom, hogy az pontosan hány FPS. (szerintem csak 60)
2014. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maximális záridő 4 másodperc (valós, nem szoftveres trükközés), fps viszont max csak 30 van, lassított felvétel készítésére nincs lehetőség, még! ... azért mondom, hogy még, mert szerintem ennek csak szoftveres akadálya van, és volt már olyan, hogy egy frissítéssel pl. lett FM-rádió a Lumiákon, sőt! A 4 másodperces záridőt sem tudta alapból még a Lumia 920/925, de egy frissítés után már igen.
2014. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!