Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Iphone 5 clone...

Slip4 kérdése:

Vettem egy Iphone 5 clone telefont, na már most én tisztában voltam vele hogy clone. Lehet vele fényképezni, zenét hallgatni, telefonálni, csak ez az egy része érdekes a dolognak hogy nincs menü. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A hasznos válaszokat előre is köszönöm .(A lenéző kommentelőkre nem tartok igényt)

2014. ápr. 27. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

H-h nincs menü?

Nincs kezelő felület?

A kamerát hogy hozod be rajta?

Mondanám hogy gari vagy frisítsd le a rendszert de hát ugye ezt nem lehet.

Am milyen oprendszer fut rajta?

2014. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes, nincs menü de a kamera meg a zene alkalmazás az megy hogyan ha nincs menü????,,!!!!!
2014. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a kamerát és a zenelejásztót úgy hoztam be hogy bill.záraztam és hosszan meg nyomtam a "home" gombot a kamerát meg csak simán feltoltam a bil.zárás után .

Semmilyen op.rendszer nem volt rajta,ma már a telefon nem aktuális ,túl adtam rajta úgy hogy a vevő tisztában volt vele.

2014. máj. 7. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!