Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon rendelkezik...

-Krisztián83- kérdése:

Melyik telefon rendelkezik minimum 8 megapixellel, min.8 giga belső memóriával?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szerintetek melyik telefon lenne nekem való?

beszélgetésen kívül főként zenehallgatásra + fotózásra használom a telefonom.Régen volt egy Xpress music készülékem és imádtam a zenelejátszós gombokat az oldalán.

Szóval olyan gép kell ami jól fotóz és nem bonyolult rajta zenét hallgatni.A tippeket előre is köszönöm.



2014. ápr. 27. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben maradnék Nokia vonalon, és a Lumia 925-öt ajánlom Neked!
2014. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Lumia 925 a jó választás neked, de azért azt tudd, hogy komolyabb szintű fotózáshoz fényképezőgépre lesz szükséged.
2014. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pigler Soma válasza:

Én az Xperia L-t is ajánlom neked mert nagyon jó képet csinál, tapasztalatból beszélek. A SONY-nak van egy olyan alkalmazása hogy "WALKMAN" ezen keresztül kiválóan tudsz zenét hallgatni.

Vidót 1280x720p-ben vesz,képet pedig 3264x2448p-be rögzít és tenlyeg ha fotózol egy rétet akkor az utólsó fűszálon az utolsó katicabogár is látszik :) Nem akarlak semmiről lebeszélni és ez csak az én véleményem, de én rendkívül meg vagyok vele elégedve,és csak ajánlani tudom!! :)

2014. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pigler Soma válasza:
Ja és a külső hangszórója is hangos, és nagyon tisztán szól meg jól kiemeli a mély frekvuenciákat
2014. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a Lumia 925-öt ajánlom, vagy ha nem elég a 16 GB akkor a 920-at.

Azért ne keverjünk már össze egy Sony Xperia L-t, aminek valamilyen kamerája van, meg egy Lumia 925-öt, aminek Carl Zeiss lencséje van, és PureView technológiát alkalmaz... :)


Viszont még ajánlom a Lumia 1020-at, ezzel a kompakt gépeket simán ki lehet váltani.

2014. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pigler Soma válasza:
Ismerősömnek lumia 1020-a van és azon kívül hogy fényképez vele nem tud vele semmit csinálni.. Windows van rajta és folyton befagy meg mindig viszi szervízbe.. inkább vegyél egy fényképezőt
2014. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a 1020 fagyogat, akkor ott tényleg gondok vannak, mert egy hibátlan készülék (amin nem preview for developers 8.1 van), soha nem fagy, atomstabil a WP!
2014. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!