Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook messenger online-nak...

Facebook messenger online-nak jelez mikor nem is vagyok online. Ezt ki lehet valahogy küszöbölni?

Figyelt kérdés
Beléptem anyám facebook-jába, ott kiírta hogy én 5 perce online voltam telón, mikor 10 perce elmentem fürdeni, most értem vissza.. telefonomhoz senki sem nyúlt, de még a wifi sem ment.. hogy tudom kikapcsolni telón? a "aktív" fülnék ki van kapcsolva hogy elérhető, de csomószor így is online jelez.. sose nyomom be az aktívot, mert nem akarom hogy kijelezze hogy 16p 5h meg ilyenek... valaki ötlet?

2014. ápr. 28. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Utalom a messengert, nekem is ezt csinalja.-.-
2014. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elég ha elindítod a messengert, máris jelez hogy 1másodperce voltál aktív. még ha be sem jelentkezel aktívnak úgy is.
2014. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!