Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonom...

Mit csináljak a telefonom bele esett a vízbe?

Figyelt kérdés
kb 20 másodpercre meg szárítottam kicsit és működött de kis idő után elkezdett rezegni és nem hagyja abba.kivettem az akkut és mikor vissza rakom újra rezeg

2014. ápr. 29. 18:48
 1/6 anonim válasza:
ha beleesik a vízbe, akkor 2 napig egyáltalán nem kéne bekapcsolni.
2014. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az már nem lesz olyan, mint régen. Bekapcsolta vizesen, pár kondi lehet kiégett a fracba. Mindegy, szedd szét, 2 napig hagyd száradni, napra ne tedd, és ne is szárítsd semmivel, esetleg tedd bele egy tál rizsbe.
2014. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
úgy kapcsoltam be hogy elötte megszárítgattam meg mindent kiszedtem át töröltem és igen most raktam bele a rízsbe de én úgy tudom hogy 4 napig kell benn lennie
2014. ápr. 29. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megszárítottad a burok alatt olyan vizes még, mint az állat... Ne legyél már hülye :DD
2014. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
2 nap vagy 4 nap.....minél tovább annál jobb, aztán vagy jó lesz, vagy kuka.
2014. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó köszi remélem túléli bár ha nem az sem gáz úgy is már egy régi "vacak" de azért bizakodom
2014. ápr. 30. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!