Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi probléma magoldása?

Wifi probléma magoldása?

Figyelt kérdés

A telefon: Galaxy Ace 3(S7275R)

A router: Cisco EPC3925

A probléma: A telefonon nagyon lassan lehet netezni vagy egyáltalán nem lehet (A Google betöltése 1 perc, YouTube pedig nem tölt be) pedig a internetnet gyors és más telefon (Xperia E) nagyon gyorsan tud netezni. Volt már Factory reset, Firmware újratelepítés, router állítgatás és az eredmény annyi, hogy Factory reset után egy ideig szuper gyors aztán fokozatosan vissza lassúl.

Amúgy olvastam, hogy az S4, S3 mini is produkál ilyet és hogy ez szoftveres hiba. Akkor az enyémre mivel valószínű, hogy nem lessz 4.4 nem lehet sehogy se megcsinálni, mert amúgy nagyon jó lenne.



2014. ápr. 29. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

A megoldás menete:

1. Bemész a telefon tárcsázójába

2. Beírod h *#0011#

Most be fog lépni a "service mode"-ba

3. Itt megnyomod a menü gombot

Itt elő fognak jönni a lehetőségek

4. Kattints a wifi-re

5. A "powersafe mode"-ot kapcsold ki

6. Lépj vissza majd nyomd meg megint a menüt

7. Kattints az "END"-re

8. Kapcsold be a wifi-t

2014. ápr. 30. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam a megoldásodat és tényleg megjavult valamennyire csak amikor újraindítom visszaáll és újra kell csinálni. Ezt a beállítást kéne valahogy fixálni, hogy ne álljon vissza.

Illetve a wifi még mindig lassú de már nem annyira, viszont a régin gyorsabb a net (azért mégis új telefon ne legyen már rosszabb a réginél). Nem lehet hogy ez is szoftverhibás?

2014. ápr. 30. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e patch, de csináltál gombokkal hard resetet? Az ACE 3-nak mi a gombokkal a hard resete?
2014. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én a recovery menu-ben a Factory reset-et használtam.
2014. ápr. 30. 22:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Power+hangerő fel+home
2014. ápr. 30. 22:30
 6/7 A kérdező kommentje:

Megoldás: A wifi direct-et keresést le kell állítani és sokkal gyorsabb lesz a wifi.

Az XDA-n olvastam és tényleg jó. Amúgy ez tényleg valamilyen szoftverhiba, remélhetőleg kijavítja a Samsung.

2014. jún. 17. 13:58
 7/7 Szalai Martin ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a probléma és ezt a wifi directet hol találom? Vagy azt hogy lehet?
2014. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!