Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lenne root a telón?

Vajda Gábor kérdése:

Nem lenne root a telón?

Figyelt kérdés

Nem ötpercews problémám van,már szántam rá 18 órát de nem jutottam semmire.

Van egy LG L7 P710-es telefonom és van rajta egy 4.2.1-es rendszer.

Keresem rajta a recovery-t is (erre lenne szükségem) de nem találom,csak egy hülye logót ami kiírja hogy "Using this mode service center can back up and recover your data..."stb. Ez csak egy kép és bármit nyomok nem megy tovább...ezt dobja ki ha a reecovery-t hívom elő.Vagyis nincs Custom recovery-m ha minden igaz.


Örülnék annak is ha root-olni lehetne de nem engedi magát mert se a dos-os programmal nem tudom számítógépről,se androidban a frama-val.Bezárja magát a program és kész.Nincs tovább...

Valami okosságot szeretnék hogy root-olni tudjam (a Link2sd és az Easy battery saver nevű program miatt jó lenne) hameg recovery is lehetne rajta valahogy annak is örülnék.De amíg nincs root-olva addig nem is engedi telepíteni.Clockworkre gondoltam...De az se biztos hogy sima ügy lenne.

Olyan létezik hogy Custom Rom telepítése számítógépről USB-n? (KITKAT 4.4 rootolt kéne...)...Mert a gyári felment így...csak nem tudom root-olni mint írtam...

Valaki tud segíteni?.....Tudom nem vagyok egy egyszerű eset...Köszi előre is!!!


2014. ápr. 30. 20:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!