Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Samsung...

Melyiket válasszam? Samsung Galaxy Pocket Neo, Alcatel S Pop, LG E430 Optimus L3 II, vagy Samsung Galaxy Young? Szeretnék egy alap androidos telót és ezek közül fog a választás esni az egyikre. Szerintetek melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A Young a kevésbe rossz ezek közül
2014. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha Vodás vagy akkor a VODAFONE SMART MINI ha nem akkor az S pop
2014. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem samsung galaxy pocket neo-m van egész nap nyomkodom (játszok zenét hallgatok stb.) még nem akadt meg játék közbe, se soha. Én a pocket neo-t ajánlom.
2014. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A Youngban egyetértünk, hogy tudás alapján talán a legjobb a négy közül, viszont akksi működési időtartamáról több helyen is azt olvastam, hogy szörnyen gyenge. Sőt katasztrófális jelzőt is láttam már. Az S Popról ugyanez. Csak még ellene szól, hogy tré a zárkioldó gobmja, illetve fagyások is gyakran előfordulnak. Az Lg optimus ezen típusáról úgy ahogy van, azt írták, hogy isten ments. A Pocket Neonak a hardvere nagyon tré, viszont az alap működéshez elvileg jól sikerült az optimalizálás. Viszont izzasztani kár, mert abszolút nem erőgép. De az akksi viszont piros pontot kapott. Szóval még kicsit tanácstalan vagyok. Nekem csak telefonálásra kell, smsre, netezésre wifin keresztül, illetve viberezni párommal. Semmi másra. Illetve semmi extrára. Max időjárás előrejelzés és efféle apróbb progik.
2014. máj. 3. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes qvga kijelzős mobilt venni, legalább hvga kijelzőset vegyél, ami a Young ezek közül, ennek nem olyan bántóan rossz a kijelzője mint a többinek
2014. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha mindegyikkel van bajod akkor samsung galaxy ace ._. kb olyan mint a Young csak nagyobb és gyorsabb._. meg sokkal de sokkal jobb de segáz._.
2014. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem most young-om van. Nem szabad megvenni. Akkor már inkább az lg lII. Nekem 1 év után adta be a derekát, lefagy, lassú, kb fél perc, mire arra reagál, hogy feloldod..
2014. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!