Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ARANYKÖZÉPÚT? Válasszam ezt a...

ARANYKÖZÉPÚT? Válasszam ezt a telefont?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni az Android és Windows Phone alapú telefonok között.Mindenkinek más a véleménye.IOS pedig teljesen kizárva.Régi típusú,1.5-ös Andriod telefonom van,szeretném lecserélni,de nem mindegy milyenre.

BlackBerry Z30 v. Z10-es telefonokon gondolkoztam,de nem ismerem.Olyan telefont szeretnék,ami nem csak néhány hónapot bír.

Arra lennék kíváncsi,milyen alkalmazásokat lehet rá telepíteni?

Játékok,fénykép- és szöveg szerkesztők,facebook,viber,ilyesmi érdekelne.

Esetleg linket tudnátok bemásolni hogy megtudjam tekinteni az alkalmazások listáját?

Válaszokat előre is köszönöm! :)


2014. máj. 2. 07:07
 1/5 anonim válasza:
BlackBerry Z30 v. Z10-es ezek nem Androidosak csak kèpesek futatni Android alkalmazásokat 10- ből 8-at biztos elvisz kissebb hibákal.
2014. máj. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Blackberry 10 OS fut rajtuk,igen képesek futtatni az androidos alkalmazásokat,a rendszerük jól van optimalizálva,és elég sokáig bírják :)
2014. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha a 2 teló valamelyikére adom a voksom,akkor jó vásárt csinálnék vele?
2014. máj. 2. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha androidos telefont akarsz akkor minek veszel blackberryt ami csak emulálni tudja az androidot és vagy fog tajta futni az adott app vagy nem?
2014. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GazdagZoli12576 válasza:
szerintem vegyél htc-t.nekem olyan van es eddig semilyen problémám nem volt vele
2014. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!