Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Körülbelül egy másfél hete...

Körülbelül egy másfél hete vettem egy Guophone G9002 dual sim-es telefont 3 napja nem tudom bekapcsolni se tölteni nem tudom mit lehetne csinálni vele?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki lehet tenni a polcra dísznek és lehet venni egy normális mobilt helyette....
2014. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Visszaküldeni oda, ahonnan vetted. Ha ez Kína, akkor inkább vegyél egy új telefont, mert majdhogynem többe kerül kiküldeni, mint újat venni. Sajnos ez a noname telefonok átka.
2014. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és miért van ez azt nem tudjátok ? meg lehet javítani egyáltalán ?
2014. máj. 2. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert kínai hulladék. Millió ilyen kérdés volt már, és millió+1-szer leírtuk, hogy nem szabad ilyet venni. Legközelebb utánanézel, mit is veszel, ez volt a tanulópénz.
2014. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebből a "tünetből" nehéz bármit is mondani. Lehet maga a SoC (processzor, GPU, egyéb vezérlők egyetlen chipen) döglött meg, de az is lehet, hogy csak egy kontakthiba. Akárhogy is, ez nem olyan, amit te otthon meg tudsz oldani, elektrotechnikus is csak maximum másodikkal tud valamit kezdeni, de azzal is csak akkor, ha a NYÁK felszínén keletkezett a hiba. Magyarán nem érdemes ezzel vesződni, küldd vissza, ha árban nem mérhető a postaköltség egy új készülék árához.

Sajnos ez a legolcsóbb, "kínai" színvonalat képviselő kínai készülékek hátulütője: gyengébb a minőség ellenőrzés, illetve a szervizháttér. Nem véletlenül tudnak olyan olcsók lenni, amilyenek.

2014. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod igazából web áruházon keresztül vettem és irtam már nekik de nem nagyon akarnak vissza írni és ismerősöm is innen rendel már évek óta és nem volt még ilyen hibája úgy hogy nem értem
2014. máj. 2. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!