Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 503 Asha mobiltelefon,...

Nokia 503 Asha mobiltelefon, szerintetek jó? Valaki hallott már róla?

Figyelt kérdés

Leszeretném cserélni a mostani telefonom,nekem Sony Ericsson Neo-m van!Igazából nem szeretnék továbbiakban okos telefont!Mert az aksijukat napi szinten kell tölteni,sőt valamikor fél napot sem bír ki!

Ez a telefon,amit írok nem okos,de minden olyant tartalmaz amire nekem szükségem van!

Elvileg akár 6-7 napot is ki bír használattól függően!De akkor is minimum 3 napot!


2014. máj. 2. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Cseréld le.

De mindig legyél fürkész, nyitott az új dolgokra.

Ha nem besétálsz a kedvenc mobilszolgáltatódhoz, hanem szétnézel a neten kártyafüggetlen telókat kereve, nem ilyen vackot találsz ezért az árért, hanem két nagyságrenddel jobbat.

2014. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a semleges tanácsodat!Ettől a választól semmire se jutottam!Nem a kérdésemre válaszoltál!
2014. máj. 2. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Túlárazott, nem éri meg az árát, egy Alcatel Tribe ugyanezt tudja olcsóbban
2014. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért 25 ezer ft sok érte? :O
2014. máj. 2. 19:31
 5/8 Mikey1988 ***** válasza:
100%

Magyar nyelvű tesztje elérhető ennek a mobiltelefonnak a MobilAréna oldalán. Viszont negatív véleménnyel vannak róla: "Nem tudom, minden erőmmel kerestem, de nem találtam a pozitív gondolatokat. Értem én, hogy ennek a terméknek nem az európai piac a legfőbb célpontja, de minek van itt egyáltalán? Független ára 25 ezer forint felett van, ami elképesztően sok, képességekben nagyjából a Firefox OS-sel van egy szinten a telefon. Sem hardveresen, sem szoftveresen nincs mögötte elég háttér ahhoz, hogy sikereket érjen el, főleg úgy, hogy manapság már zsákszámra érkeznek az androidos telefonok, az alsóbb kategóriában pedig már ennél olcsóbban is találunk milliószor használhatóbb, zöld robotos rendszert futtató készülékeket. Felesleges konkurenseket emlegetni, ezen az áron szinte minden mobil jobb, amit valamelyik keresőoldal kidob. A kamera talán az egyetlen, amit úgy lehet is használni a kütyüben, de persze ez sem éri el a Nokia által hirdetett szintet."

[link]

2014. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Nagyon sok ennyi pénz egy egyszerű mobilért, még 20ért is kapsz ennél életképesebb mobilt.
2014. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Végig olvastam itt jó pár kérdést és választ telefonok szempontjából.Minden telefonnak van valami hátránya!

Légy szíves ajánlj nekem 20 ezer ért telefont,Annyira mondják itt hogy ennél jobbat olcsóbbat lehet venni

2014. máj. 4. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:

"Minden telefonnak van valami hátránya!"

Ennek sajnos csak hátránya van, nincs egy dolog sem, amiért érdemes volna megvenni.

Ott van pl az Alcatel Tribe 15ért, az nem okostelefon, neked pedig pont ilyen kell.

20ért pedig megkapod a legolcsóbb droidos mobilokat, amik igaz hogy nem túl jók, viszont így is sokkal többet tudnak és jobban megérik az árukat mint az Asha 503.

2014. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!