Ki tudom süttetni?

Figyelt kérdés
Angliából hozattam be egy 32gb-s iPhone 4s-t (Orange szolgáltatója volt kint). Akár hova mentem eddig mindenhol azt mondták, hogy nem lehet kisüttetni, csak a szolgáltató tudja. Esetleg van olyan magyar szolgáltató aminek a kártyája bele megy a telefonba?

2014. máj. 2. 21:03
 1/8 Zakathol ***** válasza:

Bármelyik szolgáltató microsimje belemegy.

Amúgy az Angol Orange függő telefon csak Angol Orange kártyával működik. Nem véletlenül hívják szolgáltató-függő telefonnak...

2014. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
Vettél egy papírnehezéket. Ipodként tudod használni.
2014. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gevey simet veszel hozza kb 8000ft-ért es amíg azzal használod addig független
2014. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 08:25

Ne írj neki hülyeséget egyáltalán nem biztos, hogy használható.

[link]

2014. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

így van. vagy mondjuk r-sim, de ezek szoftverfüggőek, és ha az árukat hosszútávon nézzük, jobban megéri egy hivatalos függetlenítés(amit te valószínű nem tudsz megcsinálni, mert azt csak az kérheti a szolgáltatónál, aki eredetileg vásárolta ott). egy jelenlegi iOS 7.1-el működő r-sim kb 8-10ezer Ft(csak ha később iOS8-ra frissítessz, már megint veheted újabb 8-10ezerért az iOS8-al működőt), itthon meg mondjuk telekomnál 15ezer a függetlenítés, ami amúgy európai viszonylatban drága, tehát ha te lennél az első tulajdonos, és bevinnéd az orange-hoz, akkor ott se kerülne szerintem 10ezer Ft-nak megfelelő fontba, cserébe nem kell többet költeni rá.


szummázva teljesen igaz, jelenleg vettél egy papírnehezéket.

2014. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És itthon egy használt telefon üzletben "feketén" nem tudják megcsináltatni? Amúgy ha visszaküldöm Angliába akkor ott megtudják csinálni, hűségidő nincs, az orange kisütteti nem olyan drágán mint ahogy írjátok. Volt már így telefonom csak az alapból ki volt süttetve még kint tehát mielőtt behozták volna.
2014. máj. 3. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
más módja nincs, csak mint mondtam, a hivatalos, vagy veszed bele a r-simet, esetleg ha lesz rá szoftveres függetlenítés, akkor az van a legolcsóbban. az orange sem sütteti, hanem kérvényezi az apple-nél az unlock-ot. igen, szinte biztos, hogy nem olyan drága, mint amennyiért itthon csinálják.
2014. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!
2014. máj. 4. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!