Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az 1700 mAh power bank...

Ha az 1700 mAh power bank csak 75%-ig töltötte fel a telefonomat, aminek akkumulátora 1650 mAh hibás lehet a power bankom?

Figyelt kérdés
3 hete vettem, Maxell, tehát nem egy ócska darab, szerintetek eléggé alulteljesít, vagy normális, hogy nem hozza ki magából a maximumot?

2014. máj. 3. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ha közben használtad is a telót, akkor persze, normális(mondjuk elég erősen kell ahhoz használni, de azt az 50 mAh-t elég gyorsan elfogyasztja, ha mondjuk wifivel vagy 3G-vel netezel rajta.
2014. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak egy sms-t néztem meg közben, fél perc se volt+ néha ránéztem, hogy áll a töltés.
2014. máj. 3. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A veszteségek miatt nem töltötte fel teljesen. Töltés közben biztosan melegedett a powerbank, na pl. ide megy el a kapacitás egy része.
2014. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy előző írja, ezek veszteséggel járnak.

Ha 80%-os a hatásfoka egy power banknak, akkor az már nagyon jónak mondható.

2014. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de az a power bank egy gagyi ****. Nézz körül, milyen power bankok vannak. A kicsit is jók 8000 mah-tól kezdődnek, én tízezrest ajánlok. Hiába márkás ha egy kisteljesítményű kacat. Én egy típust ismerek ami 10ezerbe kerül, és az 10000mah-os.
2014. máj. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!