Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek...

Milyen okostelefont vegyek ami sokáig tart számomra? (igények lent)

Figyelt kérdés

-Szeretném a telefont 4-5 évig is használni.

-Nem szeretném ha belassúlna fél év múlva. Legalább évente keledjen új szoftvert tenni rá.

-Nem szeretném ha a szenzor-ja 1 év múlva nem müködne vagy, kinlódi kellene.


35-45 Ft körül, na max 50ezer körül szeretnék venni!

Megéri kínai telefont veni? Lenovo s650, a850, s820, s920 .. ezek amiken gondolkozok.. De bármilyen más hasonló teljesítményü telefon(érintős) érdekel, a kellő árba. Előre is köszönöm a válaszokat !



2014. máj. 3. 20:00
 1/7 Zakathol ***** válasza:
86%
4-5 évig működőképes telefont ebben az árkategóriában biztosan nem tudsz venni.
2014. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lumia 520, hozza kell szokni a wp-hez, de abban az arkategoriaban best buy, a kinai markakat meg inkabb keruld ha tobb evre kell a,telefon
2014. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jah, és androidss.
2014. máj. 3. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:

4-5 év? android?

nézz vissza hol vannak a 4-5 éves telefonok

főleg az olcsók

sehol

1-2 év max, aztán már arra se elég a tudásuk, hogy bebootoljanak

2014. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az olcsó hús esete forog fenn..

talán Sony minőséget kellene nézegetned, de öt év múlva már túl leszel a harmadik telódon is...

vannak cégek, ahol részletes elemzést adnak a lehetőségekkről..

javaslom a Telefonguru.hu-n megnézni...ha ott nem tudsz dönteni, akkor ne is keress...

persze előbb Sony..

2014. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kutyus21 ***** válasza:

Helló a Kinai telefonokat nagy ívben kerüld el egyik ismerősöm is vett és 2 hétig bírta és dobhatta el és ráadásul a Tescoba vette én hosszú távra Max 50.000 ezerért Nokia Lumia 525-őt ajánlok nekem 520 van tíz hónapja használom és nem akadt meg. Még 2 évig biztos van rá frissítés én Androidot nem igen ajánlom ilyen árban én 45.000 ezerért vettem az 520-at mint írtam 10 hónapja most olyan 35.000 ezerbe kerül de ha mégis az Androidnál maradnál itt csak ami szóba jöhet az csak a Sony Xperia L

és az LG Optimus F6 Androidbol ez a kettő közül válasz de inkább Nokia Lumia 525.

2014. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 eve galaxy minim van es egy beton :D tartossagra ajanlom. gyorsasagra nem mert nagyon lassu.
2014. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!