Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok mondani olyan telefont...

Tudtok mondani olyan telefont ami maximum 40. 000 forint és jó?

Figyelt kérdés

Én a Samsung Galaxy Ace 2-re gondoltam vagy a Nokia Lumia 520-ra ... Tudtok még mondani ilyeneket?????


Köszi!!!!!!!



Lécci csak értelmes válaszokat írjatok!!!!


2014. máj. 4. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 525
2014. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
galaxy s2 használtan
2014. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Galaxy S2-t eszedbe ne jusson, nagyon öreg teló, mindegyiknek megvannak számlálva a napjai! Én is Lumiát javaslok ebben az árban vagy Sony Xperia L-t (ha lehet még kapni, ha nem akkor van attól újabb és jobb Xperia). Samsungból van ám minden fajta, de pont ezért szar mindent telót gyorsan összecsap, piacra dobja és semmit sem fejleszt a szoftveren ami mondjuk hasznos lenne (stabilitás, üzemidő) így azt egyáltalán nem ajánlom!
2014. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!!! Nagy valószínűséggel Nokia Lumiát kapok csak azt nem tudom, hogy az 520 vagy az 525 a jobb..........Mi a különbség?????
2014. máj. 6. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:

525 annyival jobb, hogy több RAM van benne, és van pár jó/hasznos alkalmazás, amihez kell az 1 GB RAM.

Feltétlenül azt vedd.

2014. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ahhhhaaaaaaaaa..............



Jöhetnek még kommentek.....

2014. máj. 7. 17:56
 7/7 jociolaszi válasza:
Nekem lumia 635 van nem adnám oda a legjobb samsungért se soha
2015. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!