Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G 2 jó telefon? Megéri...

Lg G 2 jó telefon? Megéri megvenni? Írjatok pozitivumokat és negatívu

Figyelt kérdés

Írjatok pozitivumokat és negatívumokat is.

Ha nem, akkor mit érdemes venni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 5. 11:33
 1/5 SylwerStone ***** válasza:

Jó telefon, megéri az árát.

Esetleg Nexus 5 jöhet még szóba mellette, de a G2 több extra szolgáltatást nyújt, viszont a Nexus referencia modell így ő kapja meg leghamarabb a frissítéseket.

Hátránya, hogy néhány példánynál recseg a hátlap és talán a túlcsicsázott szoftver, bár az van akinek bejön.

2014. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami jó benne:

- nagyon erős hardver

- hatalmas aksi

- szép kijelző

- vékony káva, szinte az egész telefon előlapja a kijelzőből áll


Ami rossz benne:

- a szoftver kinézete, bár ez relatív, én rá sem bírok nézni, valakinek ez jön be

- nem bővíthető microSD-vel, és kb 6 gigát elfoglalnak a bloatware programok (ami a 16 gigás változat esetén elég sok)

- nem valami jó anyaghasználat. Nem szar, csak épp csúszós műanyag, ha ezzel neked nincs bajod, akkor mindegy

2014. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!
2014. máj. 5. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
a szoftvere nem a legjobb (nem működik annyira jól rajta) de amúgy nagyon fasza! :D
2014. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


"a szoftvere nem a legjobb (nem működik annyira jól rajta)"


Ez alatt mit értesz? Mert van G2 a tesómnak, elég sokat használtam már, és bár nagyon nem tetszik a szoftver kinézete, de azt azért nem mondanám, hogy nem működik jól rajta.

Nem egy Nexus, de kinézetén kívül szerintem nincs vele túl sok baj.

2014. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!