Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Januárba vettem egy Iphone...

Martin4646 kérdése:

Januárba vettem egy Iphone 5c-t és mostanra raktam rá fel egy csomó játékot,2-3 napot kibírt normális üzem idővel de most 3x gyorsabban merül le? Le töröltem róla minden játékot és ugyan úgy merül le, miért?

Figyelt kérdés
Jelenleg iOS 7.1.1 fut rajta de semmi baj se volt nagyon gyorsan lemerül

#telefon #akkumulátor #iPhone #IOS #iOS 7.1.1 #akkumlátor gyorsan merül #akkumlátor üzemidő
2014. máj. 5. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális. Az volt a csoda,hogy 3 napig húzta.
2014. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háttérben futtatható alkalmazások közül kapcsold ki azt, ami nem kell (és a FB-t is, állítólag elég rosszul csinálták meg ebből a szempontból).

Egyébként #1-nek igaza van, 3 nap szép teljesítmény. Az meg teljesen normális, hogyha játszol, akkor jobban merül.

2014. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az lehet baj hogy gépről töltöttem usb-vel?
2014. máj. 6. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!