Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugyanolyan jó e a telefon,...

Ugyanolyan jó e a telefon, hogyha nem szaküzletből veszem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, szeretnék egy Sony Xperia Z telefont. T-Mobile-os vagyok, de ott nagyon drága, 121.000 Ft. Online találtam 87.810 Ft-ért. Itt: [link]

Ha itt veszem, az független lenne? És magyar nyelvű menüvel? És ha rakok bele T-Mobile-os kártyát, akkor ugyanúgy kapom majd a T-Mobile-os SMS-eket stb...? És ér + 20.000-et +1 év garancia? Eddig én mindegyik telómra nagyon vigyáztam. És jó telefon a Z, 87-et megér?



2014. máj. 10. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Még jobb mert nincs bele nyúlva a softverbe.
2014. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Sőt még gyári garanciát sem kapsz hozzá jó eséllyel...
2014. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második: Mármint a T-Mobile szaküzletben vagy itt a mobilbirodalom oldalon nem kapok hozzá?
2014. máj. 10. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szaküzletbe vásárolt jobb mert az nem zsákbamacska
2014. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Zug gsm boltokba van gáz a garanciával, mert a gyárit elfelejtheted, és egy "minden telefonhoz" értő ember csinálja. A hivatalos helyen meg ezt tanult, szakosodott emberek csinálják.
2014. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!