Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? (lista lent)

Figyelt kérdés

Flottás vagyok, és annak keretében vásárolhatok most kedvezményesebben mobiltelefont. Átnéztem a listát, és az alábbi 5 telefon felelt meg árban, és talán valamennyire jók is. Szerintetek? Melyiket lenne érdemes megvenni? Sajnos annyira nem értek hozzá.


Samsung Galaxy Ace 3

Samsung Galaxy Core Plus

Samsung Galaxy Trend Plus

Sony Xperia E1

Sony Xperia M


A válaszokat előre is köszönöm!


2014. máj. 10. 19:05
 1/7 anonim válasza:
Galaxy Ace 3, egyik ismerősömnek olyan van, és nagyon szereti,, de bővebben sajna nem tudok róla...
2014. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább Core Plus.
2014. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Core Plus rosszabb mint az Ace 3.
2014. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Galaxy Ace 3 vagy Xperia M. Ace 3-ba van LTE, Xperia M-re meg van Android 4.3 (illetve a Samsung szoftvere szerintem hulladék).
2014. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nem ismered. Áttekinthető, jól néz ki és gördülékenyen működik. Mi vele a baj?
2014. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én a core plust nem ajánlom, szerintem túlságosan butított, legalábbis nekem, bár alapjáraton szeretem a samsungokat. én az e1-et venném, mert azon a legfrissebb a rendszer.
2014. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok mindenkinek aki képes lenne 40 ezer forintot kiadni egy telefonra, ami 20 ezer forintot sem ér. Hiába a friss rendszer, kicsi a kijelző és a kamera sem a legjobb.
2014. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!