Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes vennem ami androidos, de nem túl drága és sokáig bírja?

Figyelt kérdés

Másfél éve kaptam egy Samsung Galaxy Ace-t, és bár szinte csak netezésre használom, így is csomószor lefagy, kiírja, hogy nincs elég rendszermemória (pedig van), nem fogad üzeneteket, nem töltődik normálisan... Volt már szervízben is, de nem szeretnék többet szenvedni vele, úgy gondoltam, hogy inkább veszek valami egyszerű, nem túl felkapott, de mégis jól használható, jó minőségű androidos telefont. Légyszi, ajánljatok nekem valamit, amit már tapasztaltatok hogy jól bírja, stb..:) És fontos, hogy ne legyen túl borsos az ára, sajnos anyagilag nem éppen állok jól mostanában. Előre is köszönöm a válaszokat!

16/L



2014. máj. 11. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
És mégis mennyi az a nem túl drága?Egy Galaxy Ace 3 LTE vagy egy Xperia L belefér?
2014. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Max ilyen 30.000 forintosra gondolok, az xperia amit írtál körülbelül pont errefelé mozog árban, ha jól tudom
2014. máj. 11. 12:34
 3/3 anonim válasza:
SAMSUNG galaxy fame telefont ajánlom
2014. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!