Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy wayteq talk 5h (újan)...

Egy wayteq talk 5h (újan) vagy egy samsung galaxy s3 (használtan) érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Nekem mind a kettő tetszik főleg a talk 5h mert ár/érték arányban nagyon jó, de a samsung az meg elég jó márka. Láttam már teszteket és értek a telefonok hardware-jéhez meg operációs rendszeréhez, de mégis meik érné meg jobban?

#talk 5h
2014. máj. 17. 14:49
1 2
 1/12 b95 ***** válasza:

Én a WayTeQ-ről eddig csak jókat hallottam, szóval én sokkal inkább azt venném.

- Jobb anyaghasználat

- A rendszerbe nem nyúlt bele különösebben a WayteQ, tehát nincs telegányolva, emiatt stabil és gyors a rendszer

- Az MTK6589 állítólag már szépen muzsikál

- Szerintem sokkal szebb és minőségibb külsőre

2014. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát én is ebben bízok. De én teszt videókon ugylátom hogy a wayteq-nek kicsit nem túl élénk színei vannak. És ez igaz? Meghogy milyen játékok mennek rajta?
2014. máj. 17. 20:03
 3/12 b95 ***** válasza:

Hát a hardverből kiindulva a csúcsgrafikájú játékokat leszámítva szerintem mindent visz.

A képernyője nem tudom mennyire fakó, ezt ki kell próbálni, ha van rá lehetőséged.

2014. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én eddig csak videóban láttam, és az s3 kijelzőjét jobbnak találtam mint a talk 5h-ét de hozzám jobban áll a talk 5h szögletes kialakítás mint az s3-é. Kipróbálni nincs lehetőségem de jó lenne. És amúgy a használt cuccok átverések mert én vmiért nem bízok meg bennük annyira.
2014. máj. 17. 21:01
 5/12 b95 ***** válasza:
Akkor én azt mondom, hogy a WayteQ-et vedd!
2014. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké én szerintem is ezt választom. De játékok közül pl. Real racing 2, NFS Most wanted, gta 3, gta vice city, gta San andreas, asphalt 7, asphalt 8, NFS shift, NFS hot pursuit.... menni fognak? (Ezzel együtt beleértem azt is hogy nem és vagy kicsit akadnak.)
2014. máj. 18. 17:49
 7/12 b95 ***** válasza:
Szerintem igen.
2014. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kösz. De erről az oldalról megéri megrendelni ( [link]

Meg ugyanerről az oldalról szertnék még egy tokot is ( [link] :D

2014. máj. 19. 07:15
 9/12 b95 ***** válasza:

tokot nyugodtan vehetsz onnan, de a telefont inkább innen rendelném, ez megbízhatóbbnak tűnik nekem:

[link]

2014. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én már nem nagyon bízok az extreme digital-ban. De amúgy kösz. Szerintem az edigital-ban átverik az embert! Csomó hibás készüléket hoznak oda és sokkalta drágább! Én egyszer márjártam így, és az volt az első és az utolsó hogy náluk vásároltam! Ha nem akarod a készülékedet vinni a szervizbe 2 hét után akkor ne vásárolj ott!
2014. máj. 19. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!