Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300-om van,...

Huawei Ascend Y300-om van, hogy tudok internetről letöltött apk fájlokat telepíteni a telefonomra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy letöltöm (akár számítógépről, majd áttéve telefonra), s amikor elkezdem, akkor gyakorlatilag sosem fejezi be a telepítést csak ott fut a csík a végtelenségig. (egyébként most cseréltem ki a telefonomban a memóriakártyát így pár alkalmazásom nem indult el, ezeket szeretném újra feltelepíteni.) Meg vannak olyan kis apró idegesítő dolgok, amik mostanában felhúzzák az agyamat: A beállításokban a tárhely menüpontra kattintva sosem képes kiszámítani hogy a foglal hely miből áll össze..(alkalmazás, kép, zene, stb.) Valamint amikor az alkalmazások kezelése menüpontra kattintok nem írja azoknak a méretét, ez alapján nem tudom sorba rendezni.

Tudna valaki segíteni?



2014. máj. 17. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Nem fut fégig?

Ilyennel még nem találkoztam.

Először töröld le régi alkalmazásokat ami maradt belőle. Az sd kártyát formázd le.

Ha ez nem segít akkor állítsd vissza a gyáribeállításokat.

Egyébként hanyas rom van rajta?

2014. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy az a csík általában csak illusztrálja a telepítést, igazából csak arra szolgálna, hogy dolgozik, de nem lehet róla leolvasni, hogy hány %-nál jár vagy hasonló. Most már odáig jutottam, hogy nem tudok semmit feltelepíteni a telómra (még egy egyszerű szókeresőt sem a googleplay-ről) Amúgy 8 gigás kártyát raktam be, néhány alkalmazásom még elindul, mert azokat a telefonom belső memóriájába mentettem.
2014. máj. 18. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez már nagyon nincs rendjén.

Továbbra is ajánlom a 8gb-os SD kártyád formázását és a telefon gyári visszaállítását.

2014. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld a Beállítások--> Biztonságnál kipipálni az ''Ismeretlen forrású'' pontot. Itt tudsz netről lehúzott apk fájlokat telepíteni.
2014. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!