Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY XPERIA V VS. NOKIA LUMIA...

SONY XPERIA V VS. NOKIA LUMIA 625 Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
TUDOM, hogy a S.X.V de nem tudom eldönteni, mert mindkettőnek van előnye, hátránya

2014. máj. 18. 22:18
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
15%

[link]


[link]


Olvasd át.

De szerintem sokkal jobban jársz a sony-val. Maga a WP-os is egy hátrány az androidhoz képest.

2014. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
41%
Egy átlagfelhasználó számára semmi hátányt nem jelent a WP, sőt! Én Lumia 625-öt ajánlom a gondtalan mindennapokra.
2014. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
33%

ios, android, wp

ebben a sorrendben

wp nagyon rétegtelefon, kevesen használják, alultámogatott, sok jóra ne számíts

2014. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
10%
Tévedés, több országban, köztük Magyarországon is már több WP-t használnak, mint iOS-t.
2014. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
13%

Az lehet de az ios is jobb mint a windows pohne.

Csak azért mert nem mindenki tudja meg venni a jobb telefonokat.

Azért ér valamit az alsókategóribán a wp. Bár ami abban van, az 520… Nagyon gyászos mindent kisajnáltak belőle. Led-ek,vaku,előlapi kamera,EQ.

és az senkit nem érdekel, hogy neked azokra nincs szükségesed, meg nem hiányzik mert másnak attól még kell. Ennyit elvárna egy ember egy okostelefonttól.Meg valami nórmálisan kinéző os felületet.

2014. máj. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 Saavedro ***** válasza:
23%

"Ennyit elvárna egy ember egy okostelefonttól."


Barátom, már megszoktam hogy folyamatosan ezt a sablonszöveget nyöszörgöd, hogy nincs LED, jajaj, nincs értesítőfény, stb. Arról nem felejtesz el szólni, hogy 25.000-ért kapsz egy kétmagos krait procit, meg Adreno 305öt? Mit kapsz ennyiért android fronton...? Használt Galaxy S-t? Ne röhögtess. Ja, azon sincs LED. Sőt, kameragomb sincs. (Sőt, kb. alig van telefon android fronton, amin van. Ha a Te szintedre mennék le, most én is elkezdeném nyomni, hogy 'leszarom, hogy Téged nem érdekel, számomra fontos az exponálógomb, ezért tény, hogy fontos'. Nem, ez csak a Te magánvéleményed, nem kell tényként kijelenteni. Én sem jelentem ki.) Az Xperia M-nek kb. ugyanilyen a hardvere - na kb. kétszer annyit kóstál, mint a Lumia. Igen, van rajta értesítő LED, meg villanó, fantasztikus. EQ is. Megér ez 20.000-et...? Na ezt döntse el mindenki, főleg mert más a rendszer. De azért vicces, hogy elfelejted, hogy a WP-nél a használható telefon 25k-nál már beszerezhető, androidnál meg 40k-nál nyitunk.


Kérdező, én amúgy az Xperia V-t venném, mert vízálló és az akksi cserélhető. Mindkét telefont láttam élőben és ez méretre is jobb szerintem.

2014. máj. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
0%

Ha sablon ha nem ezek akkor is tények. Bárki meg mondja csak ránézésre mi hiányzik róla ami normális telefonokon megtalálható.

Elég szomorú, hogy ezzen spórólnak a microfosnál.

Mennyibe került volna még pluszba megcsinálni, hogy világítson a gombsor?… Vagy a hangszínszabályzót… Nevetséges.

Kameragombnak(?) elsütésnek használd a hangerő fel gombot…Olyan telefonon amin nincs exponálógomb.

25K-ért is lehet használtan leharcolt jobb androidos telefont találni. Még azzal is jobban jár az ember.

De aki telefont akkar venni az spóroljon kicsit ne vegyen olyat.

Én meg mindig olyan sablon szöveget olvassok itt, hogy az összes android akad… Amiben semmi igazság nincs.

Amit én írtam meg tényközlés! Bárki megmondja mi hiányzik egy telefonból,ról.

A te magánveleményed sem érdekel.

2014. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
15%
Ja és még tegyük hozza a 625-ös lumiának kijelző felbontás vicc kategória és a ram is.
2014. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 Saavedro ***** válasza:
64%

"A te magánveleményed sem érdekel."


És akkor a tiédet miért fosod? Az szemmel láthatóan! nem érdekel senkit (kb. az összes 0 %-on van...ja biztos mert annyi itt a WP fanboy). Vagy ezeket magadnak írogatod?


"Ja és még tegyük hozza a 625-ös lumiának kijelző felbontás vicc kategória és a ram is."


Mert a WP nagyon erőforrásigényes és kell neki, nem is 1, hanem mindjárt 2 GB RAM...hmmmm...


http://www.youtube.com/watch?v=SPEyjB6aZbU - tekerj 10:20 körülre. Ebben a telefonban 3GB RAM van...


A kijelzőt nem vitatom. A 4.7 egyébként sem a normális méret.


"De aki telefont akkar venni az spóroljon kicsit ne vegyen olyat. "


Nahát akkor most erre alapozva vegyen iPhone 5S-t mindenki, mert ne akarjon már ilyen-olyan telefont venni. Abban úgyis van Armv8, 1 GB RAM, nem spóroltak semmit...


Az átlagfelhasználó pont ilyen, nem? Hogy nem spórol.

2014. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
19%

" Mert a WP nagyon erőforrásigényes és kell

neki, nem is 1, hanem mindjárt 2 GB

RAM...hmmmm..."

Hmm böngészészgetés közben simám elfogy az az 512-ram wpn is. :) Arra sem mindig elég :)

Amúgy meg ebbe olvass bele okos tojás, mindenki elmondja hogy ez is hiányos mint minden "nokia" készülék. és mindenki elmondja mekkora shit a 625 is de hogy tovább ne menjek az összes lumia.

[link]

2014. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!