Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még olyan aki nem vágyik...

Van még olyan aki nem vágyik iPhone -ra, hanem elégedett egy androidos mobillal is? Melyik tipust használjátok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
nekem tetszik az android csak használhatatlannak tartom, túl sok törődést igényel, olyannak való akinek van rá ideje hogy buherálja és ért is hozzá
2014. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem mindig androidos telefonjaim voltak .Nem buheráltam soha .Mondjuk nem is értem mit értesz ez alatt .Átlag ,női felhasználó vagyok .Szimplán netezésre ,közösségi oldalak látogatására ,alkalmanként fotó ill .videó felvétel készítésre használom .
2014. máj. 19. 16:47
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell az androidot buherálni csak fogyi harverű telefonon.

Az ipohne referencia az ios-t nem rakják rá legszarabb poket neókra így nincs közte olyan ami rossz,lassú.

Nekem ez a kettő van:

Sony SP

Huawei Ascend y300

Igazából minddel megvagyok elégedve. :)

2014. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én teljesen elégedett vagyok az androiddal bár nem márkás a telefonom mégis nagyon szeretem!
2014. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem is volt Huawei csak y 200-as ,igazából semmi problémám nem volt vele .(Átlagos alap telefon ,mindennapi használatra megfelelt .)
2014. máj. 19. 19:08
 6/12 anonim ***** válasza:

átlag felhasználónak teljesen mind1, mije van. általában ott szoktak a gondok lenni, amikor valaki felelőtlen, meg bátor, és mindenféle warezolós oldalon töltögeti az amúgy fizetős appok seregét, meg 5 féle launchert letölt, mert ő aztán annyira bizonytalan, hogy nem tudja eldönten, melyik az, amit praktikusan tud használni...bár van azért olyan teló, amit a fészbukk is meg tud akasztani, de azért a normálisabbak rendesen működnek alap felhasználásnál.

iOS-nél a megszokás játszik a felhasználással. amire nem ad lehetőséget, az nincs is. régebben iPhone-omon nekem is volt jailbreak, meg arra használtam, hogy tört játékokat szedjek, de ebből "kinőttem", és inkább mindent hivatalosan töltök, figyelem, mikor vannak kihagyhatatlan akciók, amikor ingyen adják a fizetős appot, néha egész jók vannak, szóval egy idő után a felhasználó nem akar direkt szemetelni. androidon is ilyen körülményes lenne a más forrásból származó appok telepítése, akkor több stabil teló lenne ott is.

2014. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem vágyok iPhone-ra, de Androidos mobilommal sem voltam megelégedve.

Jelenleg egy Nokia Lumia 520-at használok, ezzel viszont teljesen elégedett vagyok.

2014. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na az amit ne vegyél kérdező! :)
2014. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
android ból nekem egy 15 ezres telóm volt nem szerettem vettem egy nokia lumia 520-at ŰBERKIRÁLY ennyiért
2014. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8

Nem venni akart, és ne kezd már megint, légyszives!

2014. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!