Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs billentyűzet a...

Miért nincs billentyűzet a telefonomon?

Figyelt kérdés

Üdv!


Remélem valaki tud segíteni, mert már ott vagyok, hogy megtanítom repülni a telefonomat.


Kaptam egy Huawei Ascend Y200-at, még van rá fél év garancia.

Nem ez az első androidos telefonom, úgyhogy (bízom benne) nem vagyok hozzá nagyon hülye.


2 problémám van.


1. A menüben a Beállításoknál, ha rányomok a "A teelfonról" opcióra, akkor ezt írja ki: A(z) Beállítások alkalmazás com.android.settings folyamata váratlanul leállt. Kérjük, próbálja újra.


2. Egyáltalán nincs billentyűzet a telefonon. Se qwerty, se touchpal. Semmi. Nada.

A Nyelv és billentyűzet beállításainál a beviteli mód kiválasztása fül alatt nincs semmi. Csak feldobja, hogy válasszam ki a beviteli módszert, de a kis ablakban nincs semmi, totál üres.


Telepíthetnék rá billentyűzetet, persze, csakhogy még a google fiókomba se tudok belépni, mert semmi billentyűzet nincs. :D


Olvastam olyat, hogy lehet, hogy szoftverfrissítés kéne neki. Az ingyenes, akármelyik T-mobile boltban?

Egyébként kétszer is visszaállítottam a gyári beállításokat, de semmi.

Billentyűzet nélkül használhatatlan a telefon.


2014. máj. 19. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerviz
2014. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
számítógépről tegyél rá billentyűzet .apk telepítő file-t ( neten biztos találsz) azt felrakod és onnantól nincs probléma
2014. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne házilag bercheld, ez elég komoly probléma. Menj be szervízbe, és ott - valószínűleg ingyen! - megcsinálják.
2014. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!