Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend y530 - tapasztal...

Huawei Ascend y530 - tapasztalatok? Hibák, amik csak tartósabb használat alatt jönnek elő? Minden, amit tudnom kell, ha meg akarom venni?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen! :)

2014. máj. 20. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd át, a tesztet és a hozzászólásokat! :)

Lesz benne felhasználói vélemény.

A huaweik jó telefonok. Nekem egy 300 is van! Az emotion ui pedig nagyon szép és átgondolt! :)

2014. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha meg nem tetszik akkor leszedhetsz egy másik UI-t a Play áruházból.
2014. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is y 300 asom van egy éve nagyon meg vagyok vele elégedve nem fagy, fut szépen korrekt képeket csinál és a játékok nagy része is elfut rajta.Sokan köpködnek az 512 ram miatt DE elfelejtik, hogy a huawei a rendszerét optimalizálta a telefonra és ha nem pakolod tele minden hülyeséggel akkor nem lesz gond. Jó kevés a ram de most a telenornál 30 000 forint. Néz körül mit veszel ennyiért. A tesztekben is csak a ramon voltak felakadva és néhányan azt mondják rossz videót csinál. https://www.youtube.com/watch?v=NaHH1SN5Mlw tesztvideó róla
2014. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Mi az az UI?
2014. máj. 24. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezelő felület.

A huaweiken 8át menet, 4 téma+ikon is van.

2014. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, oké, rendben. Köszi!:))
2014. máj. 24. 18:27
 7/8 anonim válasza:
Nekem is y530-asom van, kb. 2 hónapja vettem és eddig csak az a problémám vele, hogy folyamatosan kilép az alkalmazásokból és picit lassú. De ez szerencsére megoldható, úgyhogy alapjában véve nagyon jó telefon, csak ajánlani tudom. :)
2014. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is, mert nagyon jó. :)
2014. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!