Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe esett telefon, csak az...

Vízbe esett telefon, csak az érintő nem működött. Elküldtem szakszervízbe, azt mondták 65-75 ezer lenne a javítás. Valahogy olcsóbban meg tudnám úszni, ha máshova küldeném?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne,1 hónapos telefonról van szó.
2014. máj. 20. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom beázott a panel is azért kerül annyiba. :/

Vagy vegyél egy új telefont.

Másik helyen sem lesz olcsóbb, ha csak ott nem akarnak átverni.

2014. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el.. :((( Ilyen nincs!!! :((
2014. máj. 20. 15:32
 3/18 Tengor ***** válasza:
59%
"csak az érintő nem működött" meg még amiről nem tudsz. Kipróbálhatsz még más szervizeket is, de valószínű, hogy máshol sem úszod meg olcsóbban, illetve amíg egyikből a másikba viszed, addig a víz tovább ront az alkatrészek állapotán.
2014. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3 hete a szervizbe van..
2014. máj. 20. 15:37
 5/18 Tengor ***** válasza:
59%
Akkor meg hova akarod máshova küldeni?
2014. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2 másodpercig volt benne a vízben.Kivettem és leráztam róla a vizet,kb 2 percig.Akkor még működött az érintő képernyő.Ezután kikapcsoltam,és nem működött.Gondoltam h a hangszórón ázott be,ezért úgy helyeztem el kikapcsolt állapotban,hogy még ki tudjon folyni ami még benne maradt...
2014. máj. 20. 15:40
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,nem szakszervízbe..
2014. máj. 20. 15:41
 8/18 Tengor ***** válasza:
72%

Vizes telefont egy zacskó rizsbe kell tenni. A víz nem folyik ki magától, de legalább párolod. Ha rizsben van, akkor a rizsbe párolog bele és nem az alkatrészeket kezdi marni.

Nyah mindegy, egy kb lényegtelen. Ha ennyi a javítás, akkor ennyi. Beletörődsz és kifizeted v. búcsút mondasz a telefonnak és a javítás költségéből veszel egy középkategóriás telefont.

2014. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát most nagyon sír a szám,mert sokat dolgoztam ezért és a szüleim is.Nem könnyű elfogadni,hogy egyszer csak sitty-sutty egy óvatlan pillanat és tönkre megy minden.Sajnálom,hogy ennyire értékelek egy tárgyat,könnyebb lenne elfogadni hogx ez csak egy telefon,de nem engedhetjük meg magunkat.Kicsit az LG bandát is bántom,mert úgy volt hívnak az árajánlattal de nem tették,sőt zárás előtt leléptek.


ON: Mivel ez egy féléves telefon a piacon,nincs hozzá alkatrész,azért is lenne ennyire drága meg 3 hónap munkaidő,megpróbálhatom fél év múlva megjavíttatni?

Köszönöm a válaszokat!Fel lelki erő,ne hagyj cserben!!!

2014. máj. 20. 17:46
 10/18 anonim ***** válasza:
Milyen telefonról van szó?
2014. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!