Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire kell figyeljek, ha...

Mire kell figyeljek, ha használtan iphobe 5s-t akarok venni?

Figyelt kérdés
Tudom csak személyes átvétel, ez megvan. De mit kell elsőnek megnéznem, mi lehet hibás, honnan tudom, hogy eredeti és nem klón, milyen hibák lehetnek rajta ami első ránézésre nem látszik, stb.?

2014. máj. 21. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Előtte tanulmányozd az igazit képen,videókon,élőben.

A klón ipohneokon android szokott lenni és gagyibbak a hardverei. Ha szemfüles vagy rögtön kitudod szúrni.

2014. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
5s nél hibás power gomb amit általában cserél ingyen az iphone. Második kérdésnek semmi értelme azt hogy ne lehet kiszúrni? Már rá nézzél látod a két anyag különbségét de ha ezt nem veszed észre felesleges sorolnom. Főleg ha annyira dilettáns vagy ne vegyél 5s et használtan random kéz alól. Ami nem látszik hajszál karc, egyéb specifikus dolgok. Ezek a kérdések komolyak voltak?
2014. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs már, hogy volt pofám megkérdezni...
2014. máj. 22. 07:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű ..megnézed a sorozatszámot és lekérdezed apple honlapon megtudsz mindent amit akarsz ,nem mindent de van e rá garancia ,ha itt kidobja akkor eredeti a készülék a többi a szemeddel meg meglátod :)
2014. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tegnap 23:17

Úgy nem lehet kiszúrni, hogy rohadt jó hamisítványok vannak. Még a gyakorlott szervízeseket is képesek megtéveszteni.


Az előző jót írt csak lehagyta a linket.

[link]

2014. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kettő utolsónak! nagyon sokat segített! Ment a zöld like cucc :D!
2014. máj. 22. 16:40
 7/8 Saavedro ***** válasza:

"5s nél hibás power gomb amit általában cserél ingyen az iphone. Második kérdésnek semmi értelme azt hogy ne lehet kiszúrni?"


Ennek a mondatnak is mennyi értelme van...mit cserél ingyen az iPhone? Mi az, egy telefon, vagy a gyártó? Szép dolog a szinekdoché, de most nem megfelelő a kontextus a rész-egész metonímiához...mellesleg életemben nem hallottam, hogy az 5S-nek bármiféke szériahibája lett volna.

2014. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én használtan nem vennék telefont.
2022. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!