Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon szakik segitenetek?

Telefon szakik segitenetek?

Figyelt kérdés
Vizbe ejtettem a telom es most valami biztonsagos modba indul. Mi ennek az oka es hogy tudom megoldani? Semmi cuccot nem mutat de mind megvan mert a helyet foglaljak...

2014. máj. 21. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Márka, típus? Pontosan mit ír? Mennyi ideig szárítottad szétszedve akkumlátor nélkül?
2014. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem vártál vele egy hetet még kiszáradt és nem hajszárítóztad, ugye nem kapcsoltad be?
2014. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bekapcsoltad egyből, és nem vártál vele míg megszárad ahogy írták akkor szevasz.
2014. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy nappal később kapcsoltam be, minden OOK már csak a hangosítás gomb nem reagál. amúgy egy galaxy advance. de tök lassú folyton lefagy szóval ez a hangerőgomb nem osz nem szoroz ezen a hulladékon semmit....
2014. máj. 24. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!