Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy ALCATEL OT995-öm....

Van egy ALCATEL OT995-öm. Nincs egy éves se de már a második memória kártyámat teszi tönkre. Mitől lehet ez? Vagy célszerű lekapcsolni róla mielőtt kiveszem?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem ártana. De azzal csak memória vesztés esélye nagyobb. Próbáltad már ezeket a tönkrement kártyákat leformázni mielőtt tönkretetté nyílvánnítottad?

Ha valami zárlat lenne a sd olvasójában, jobban merülne,lefagyna,hibásan írná ki az aksi tőltötségét.Ha teljesen hibás lenne meg besem olvassná.

De lehet az is, hogy olyan "jó minőségű" memória kártyák voltak.

Egy rossz memóra kartyát is felismerhet, voltmár rá példa nálam, hogy felismerte de 0kb-os ként, amit nem lehet formázni, irni, olvasni, ugye.

2014. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem olvassa be. Sőt a gépem se.
2014. máj. 22. 00:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a telefon hibája (amúgy kegyetlenítően dühítő telefon, most lesz vége a 2. együtt töltött évünknek, de az 1. után rohamos állapotromlásnak indult a teló semmitől).

A kártya sem feltétlenül hibás attól, mert olcsó. Én 3 éves egy 2000 Ft-os, 16 GB-os noname kártyát használok, köszöni jól van.

Mondjuk nem szoktam gyakran kiszedegetni, és akkor is leválasztom előtte.

2014. máj. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*kegyetlenül :D Bocs, álmos vagyok:)
2014. máj. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínű akkor én rontottam el mert heti 2x kiszedtem mindig, és nem választottam le. Azért köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 22. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!