Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NQ VAULT program valaki segítség?

NQ VAULT program valaki segítség?

Figyelt kérdés

NQ Vault nevű alkalmazással elrejtettem a telefonomon pár képet és videót ezután pár héttel meghalt az android rendszer és ujra kellett telepiteni ezután a programot hiába szedtem le ujra és adtam meg ugyanazt a jelszót nem látta a képeket és igy nem tudom visszaállitani őket.. már ki kutattam hogy egy saját mappát csinált magának és abban tárolja őket de a probléma az hogy .bin fájlok vannak ott és azt sehogy sem tudom visszaalakitani képpé..

valaki valami segítség? vagy tipp??



2014. máj. 22. 01:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudna segíteni az nagyon jó lenne mer többszáz MB videót és közel 700 képet vesztek el így..
2014. máj. 22. 01:55
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, milyen telóról van szó, de ha mondjuk nem egy külön kártyán voltak ezek a képek, hanem csak egy közös belső memóriája van a telónak, akkor nyilván újratelepítésnél minden ilyesmi elveszett. nekem elsőre ez a tippem.
2014. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
telefon tipusa lényegtelen hisz bármelyik android platformon elérhető és SD kártyáról beszélünk nem belső memóriáról sőt tudomásom szerint arra nem is lehet fényképezni.
2014. máj. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!