Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire fontos az LTE?

Vslac kérdése:

Mennyire fontos az LTE?

Figyelt kérdés

most szeretnék új mobilt venni és felmerült bennem egy olyan kérdés, hogy mennyire szükséges, hogy LTE-képes legyen? ki lenne használva szerintetek?

BP-n élek, de sűrűn járok vidékre.. egyik ismerősöm mondta, hogy a Fővárosban már lehet használni és lassan kiépül az egész országban is (T-mobile).. de tényleg annyival többet tud az LTE mint a 3g? megéri többet adni érte, vagy más telefont vásárolni emiatt?


Köszi előre is :)



2014. máj. 22. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, vidéken biztos nem lesz. Nem sok helyen van.

Ha kártyás adatforgalmas csökentős csomagod van 100mb adat forgalommal az hamar elfogy! :D

Utánna korlátozzák 16-24-32 kb/s-ra. Ami meghát kb az EDGE sebbesége. Szvsz semmiértelme hogy 4g képes vagy nem.

Előfizetésben lehet lenne értelme de ott sem sok! Az árak miatt.

2014. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
Hát, türelem kérdése. Az LTE mondjuk 4-5-szörös tempó. Most hogy egy weboldal egy másodperc alatt jön be vagy két tizedmásodperc, nekem konkrétan lényegtelen. Igazán csak méretes letöltésekre, full HD streamre van értelme. Ahhoz meg, hogy kihasználd, kell ám havi adatkeret rendesen. A havi 500 MB-ot is másodpercek alatt el tudod használni LTE alatt.
2014. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1est még annyival kiegészítem, hogy kártyás csomagban választani se lehet, csak 7 megás csomagokat :D szerintem akkor lenne értelme ennek, ha lenne korlátlan netcsomag, meg még ráadásul elérhető áron...valóban, szerintem ha adott a lefedettség, akkor fészbukkozni igencsak felesleges ekkora sebességgel, aki meg mondjuk filmeket szeretne vele letölteni, szintén akadály, hogy mondjuk jó drágán kifizet egy 8 gigás adatforgalmat, elég gyorsan lemenne...na de persze ugye lefedettség se nagyon nincs, amivel alapvetően az a baj, hogy városon kívül, utazás közben lenne ez jó, városon belül nem sok ember unatkozik annyira, hogy mondjuk hirtelen felindulásból letöltsön egy filmet, és megnézzen, ha mégis, akkor meg esélyes, hogy talál egy nyitott wifi hálót.
2014. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hsdpa is bőven megabit/s fölött tud letölteni, úgyhogy szubjektíve nekem nem lenne létkérdés :)
2014. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt még a 2G volt az új..aztán besunnyogott a 3G..most ekézzük a 4G-t.

Pedig ez a jövő, ha tetszik, ha nem.

Sőt, az új, minőségi mobilokban alap. Arról a gyártó nem tehet, hogy mi sehol nem vagyunk. Sőt piac sem. Tiszta balkán...

2014. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!