Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Észre veszik ezt a szervízben?

Észre veszik ezt a szervízben?

Figyelt kérdés
Hogyha nem az eredeti rom volt feltelepítve a telefonra és rootolva is volt és nem az eredeti cmw volt rajta de mindent vissza állítottam gyári rom gyári recovery unroot és utána nyomtam egy factory resetet tehát minden a gyári lett rajta újra! Ezt észreveszik bármilyen módon hogy valamikor valamilyen más szoftver volt rajta?
2014. máj. 22. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mindent megtettél amit kell, lehet szóval nem hiszem.
2014. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát mindent megtettél amit kell, lehet szóval nem hiszem.

a lehet miatt nem értelmes a mondatod lehet hogy észreveszik?

Hát mindent megtettél amit kell, szóval nem hiszem. így értelmesebb lenne bocsi hogy ki oktatlak de bezavartál :)

2014. máj. 22. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem! :)

Mivel mindent megtettél amit csak lehet és amit kell ilyenkor.

Többet nem tudsz tenni szval amit csak lehet megtettél.

és mindent megtettél amit kell ilyenkor.

Szerintem értelmes mondtad, de te tudod! :D

Majd máskor így írom lehet/kell.

2014. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jólvan na! :) de akkor is attól függetlenül parázok mert tegnap adtam be a szervizbe és nem akarok olyan telefont kapni hogy: köszönjük szépen a szervízbe küldést! a Garanciát megvonjuk... és nem tudom hogy észre veszik e
2014. máj. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!