Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért nincs...

Szerintetek miért nincs valami törvény ami megakadályozná a gsm boltok működését? Vagy egy ilyen törvényt nem lehetséges létrehozni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mesélj, ki bántott?
2014. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a problémád a gsm boltokkal?

Nem mindegyik csaló...

2014. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
akarsz róla beszélni?
2014. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jó hogy vannak.

Aki olcsón akar használt telefont az oda megy.

Biztonságosabb mint mindenhonan rendelgetni.

Ráadásul több foglalkozik fügetlenítésel. Ilettve garanciát is ad. Pl ahol én voltam legutobb 3hó garanciát adott valakinek. Nem gyáratói hanem saját.

Azért ha annyira rossz lenne már rég felnyomták volna ha pl klónokat ad el. Értenek is hozzá. Szoftver frissítést is csinálnak mai napig. Tehát ha nem akarsz rootolni vagy romot cserélgetni mert nem értel hozzá. beviszed és megcsinálják. Kis szervíznek is lehet használni. Pl ha kimegy a hangszóród és van alkatrésze meg csinálják neked. Ez akkor jó ha nincs már gyártói garancia.

Igaz mint mindenben ebben is vannak olyanok amik rosszak. De oda nem kell meni, ahol hallod hogy "rossz"ak.

2014. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4: hogy érted, hogy biztonságosabb, mint mindenhonnan rendelgetni? Én nem vettem mobilt ilyen boltban (nem is fogok). Ezek ügyebár külföldről vannak behozva, és ha frissíted néha el is felejti a magyar nyelvet. És szerintem a gyártói garancia mégis csak jobb, mint a bolti, meg ügye a tartozékok(tudom, hogy van ahol tartozékot is adnak). De azért érdemes itt a Gyakori Kérdéseken elolvasgatni, vannak érdekes történetek.
2014. máj. 22. 17:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt irod hogy te nem vettel ilyen boltban semmit es nem is fogsz. Ez esetben sem negativ sem pozitiv tapasztalatod ilyen boltokkal. Mi alapjan akarod akkor torvenyen kivulive nyilvanitani oket?
2014. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Úgy hogy egyre többen esnek áldozatává az internetes rablásnak. :) Ma pl pont olvastam itt egy kérdés hogy át akartak verni a kérdezőt. Netről rendelve nagyob esélyel ütközik az ember gagyi klónokba.

Nem csak külföldi készülékeket adnak el. Sok adok-veszek alapon is működik.

Magyar nyelvet hogy felejthet el pl egy android amire alapból több nyelv van? Két perc beállítani magyarnyelvre a menüben.

Azért vanak itt érdekes történtek, mert ki az aki egy sikeres gsm vásárlás után kérdést nyit? Meg minek?

Sokkal több olyan kéredés van hogy: Úristen az ebayen klónt vettem mit csináljak? Jézus nincs semmi a dobozban csak egy étermi müanyag kés ipohne 5 helyett :D

Garancia ugyanúgy megbízható. Mert írásos okmányt ad át és irja álá. Mert hogy működne? Arc felismerésről ahol napi 100ember megfordul?

Használt számtek boltba is minden ugyan úgy működik. Ott jártál már?

2014. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor valami törvény kell az internetes kereskedelem megszüntetésére....:)
2014. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A GSM boltok léte elengedhetetlen, szükség van rájuk. Persze most arról beszélek, amire te is utalsz, ahová bemész, köszönsz, és válogathatsz. Segítenek, sokmindent megtudhatsz, amire nem is gondoltál volna. Megveszed az áhított új, vagy használt készüléket, oszt boldogan élsz, míg meg nem únod.


A netes bolt, az más kategória. oda némi bátorság is kell.

2014. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]

mobilarena.hu/teszt/mobiltelefonok_arazasa_magyarorszagon/bevezeto.html

www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobiltelefonok__2170025-gsm-onlinehu-rol-erdemes-telefont-rendelni-tapasztalatok-velemenyek__oldal-1

Nem tartom őket rossznak, csak sok rosszabbat olvasok, mint jót. Akkor kell itt venni, ha nincs keret a drágábbra.

2014. máj. 22. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!