Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első okostelefon vásárláshoz...

Első okostelefon vásárláshoz kérek segítséget. Nokia Lumia 520 vagy Samsung Galaxy Trend Plus? Esetleg Huawei AscendY300 vagy Samsung Galaxy Young?

Figyelt kérdés
Nincs sok pénzem rá, nem is fogok sokat netezni rajta, játékokra sincs szükségem. Inkább csak telefonálni, sms-ezni, néha fotózni kellene, s olykor megnézni a fontos e-mail-eket. De azt sem tudom, hogy az android vagy a windows op. rendszer jobb egy teljesen kezdőnek. A Nokia szép készülék, elegáns; de a többi sem rossz.Ár-érték arányban a Huawei a győztes, de pont az tetszik legkevésbé.Kinézet vagy tudás alapján döntötök elsősorban? Vagy az ár alapján?A Huawei Ascend Y 530 már túl nagy nekem,bár nem sokkal drágább, de a méret is szempont.
2014. máj. 23. 18:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung Galaxy Trend Plus-om van, nagyon jó a kamerája, kiváló éles képeket lehet készíteni vele. Nem merül le túl gyorsan az akku egyik okostelónál se, ha nem kapcsolod be állandóan a wifit.
2014. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Galaxy Trend Plus

Korábban már írtam a kétrendszerről.

Olvasd el ha szeretnéd tudni kérdező milyen rendszerek és meik lenne neked jobb.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2014. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában nem véletlen a Lumia 520 sikere. Én mindenképp azt ajánlom.
2014. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Ha így fogalmazod meg a kérdésedet, sosem találod meg a neked való telefont.

Miért szűkíted le a dolgot, és miért nem azt írod, kell egy négymagos procis telefon ilyen kamerával, ekkora memóriával, két független kártyanyílással, kártyafüggetlenül mondjuk 40 ezerért?

Egész más válaszokat kapnál.

2014. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 520

Igen jó a kamerája az árához képest.

Windows Phone UI-ja sokkal "információdúsabb" mint akármelyik android UI.

2014. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Saavedro ***** válasza:

Na az 520nak pont a kamerája szar, az az a pont (meg az előlapi kamera), ahol pl. spóroltak.


Minden másban jó.

2014. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Samsung S3: [link]

Lumia 520: [link] (forrás: mobilaréna)


Annyira azért nem szar...

2014. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!Azért így adom meg a kérdést, mert én sem tudom, hogy hány memória legyen rajta, hány proci, kártyanyílás, nem is tudom, pontosan melyik mit takar, csak nagyjából.De az igényeimet sem tudom még felmérni, hiszen eddig nem neteztem mobilon, semmilyen alkalmazást nem ismerek.Azt tudom csak, hogy telefonálni, sms-ezni, fotózni lenne jó vele, időjárás nézni, e-mail-ezni...

Megnéztem, mi az az UI, már tudom, hogy a felhasználói felület. A Huawei-t senki sem ajánlotta. A Lumiát mondtátok, meg a S.Trend Plust.Holnap bemegyek a boltba, és próbálgatom őket.Nekem a méret és a kinézet is fontos.

2014. máj. 23. 23:02
 9/20 anonim ***** válasza:

A huawei-nek nagyon szép ui-uk van! :)

Nekem nagyon bejövős, 8átmenettel 4-5témával,ikon választékkal! :)

Van egy huawei y300 itthol! Nekem nagyon bejön! :D

2014. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

De a huawei-n is van előlapi kamera, de csak 512 ram van benne.

[link]


[link]


[link]


Csak hát a tred plusz erősebb, inkább azt ajánlom.

2014. máj. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!